اخبار بهائیت

اخبار بهائیت (817)

سید حسین سجادی از قدیمی‌ترین سران و مبلغان انجمن حجتیه شب گذشته در تهران درگذشت.

بهائیت در ایران : از تمامی آنانیکه مدعی هستند داشتن اعتقاد بهائی در ایران جرم است سوال میکنیم اگر صرف بهائی بودن جرم است چرا در حاضر برابر آماری که خود شما ارائه دادید تعداد بهائیانی که دستگیر و زندانی هستند به 100 نفر هم نمیرسد ؟

دوشنبه, 19 آبان 1399 08:27

درمان پیشنهادی کرونا توسط یک مبلغ بهائی !!!

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : در ماههای قبل خبری از کم توجهی مدیران در خصوص آقای بابک شادابی مبلغ بهائی مطلبی را در پایگاه درج نمودیم حالا ایشان مدعی شدند  تنها راه مقابله با کرونا را "گیاهخواری" معرفی کرد!

دوشنبه, 17 شهریور 1399 07:14

یک بهایی در شهریار به دین مبین اسلام تشرف آورد

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران :  امام جمعه شهریار از تشرف یک فرد بهایی در این شهرستان به دین مبین اسلام خبر داد.

سه شنبه, 11 شهریور 1399 07:07

باز هم مظلوم نمائی به سبک فرقه ضاله بهائیت

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : تشکیلات بهائی و رسانه‌های معاند در حالی همسو با وزارت خارجه آمریکا به انتشار خبر تعلل در ثبت‌نام دانش‌آموز بهائی در ایران پرداختند که هیچ بهائی در ایران، به دلیل باور به بهائیت، با کمترین محدودیتی مواجه نمی‌شود.

بهائیت در ایران :  با هدف روشنگری و تببین نحله های کاذب و دروغین از جمله فرقه ضاله بهائیت، پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان تحت اشراف علمی استاد انصاریان بیش از یکصد مقاله علمی و خواندنی پیرامون این فرقه دروغین را منتشر کرد.

بهائیت در ایران : مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای تبیین نقش بهائیت در تاریخ معاصر ایران با ارائه کتاب «بهائیت در آذربایجان» به بررسی حیات سیاسی این فرقه در طول ۴۰ سال یعنی ۱۳۲۰ تا ۱۳۶۰ در آذربایجان پرداخته است.

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 11:19

قرائت یک بهائی متعصب از اپیدمی کرونا

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : جناب فرزام کمال آبادی از بهائیان متعصب و البته وفادار به این آئین در گفتگو با یک وب سایت بهائی مدعی شده است " کوئید 19 تنبیه و مجازات بشر توسط بهاءاست و انتقام اکبر این پیامبر خوانده بهائیت در پیش است "

صفحه1 از103

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی