اخبار بهائیت

اخبار بهائیت (820)

شنبه, 25 بهمن 1399 06:27

شکست عملیات روانی تشکیلات بهائیت

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : چندی پیش خبری در رسانه‌های متعلق به فرقه بهائیت و حامیان آنها منتشر شد مبنی براینکه منازل مسکونی بهائیان در شهرهای مختلف ایران مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفته است! که البته مانند گذشته در برخی رسانه ها و حتی برخی مقاماتی که منتظر اینگونه اخبار برای بهره برداری در سیاه نمائی از نظام ایران هستنند بازتاب داشت .و تشکیلات بهائیت در رسانه های خود و همسو با خود با آب تاب این خط فکری را بازنشر میداد .

به بهانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

 

بهائیت در ایران : حجت‌الاسلام «علیرضا روزبهانی»در جمع پژوهشگران  فرق و ادیان در تبریز با بیان این‌که فرقه بهائیت حدود ۱۷۶ سال سابقه در ایران دارد که تمامی این سال ها با خیانت، فتنه و خرافه همراه بوده است، خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه ارمغان بهائیت مفید نبوده و در سراسر تاریخ این فرقه ننگین هیچ استفاده مطلوبی نداشته است.  

بهائیت در ایران : حجت الاسلام علیرضا روزبهانی مسئول کارگروه نقد بهائیت دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه فرقه ضاله بهائیت یک اندیشه سیاسی است که در راستای تخریب، اندیشه و تفکر دینی و اندیشه‌های ناب اسلام را مورد هجمه قرار می‌دهد و مهدویت را مورد شبهات قرار می‌دهد افزود: این اندیشه، ذهن جوان پویشگر و جوان انقلابی را بیمار می‌کند و یک فرقه تشکیلاتی و یک جریان حزبی است و دائماً در حال نفوذ در ارکان‌های مهم کشور و نهادهای تصمیم سازی است.

سید حسین سجادی از قدیمی‌ترین سران و مبلغان انجمن حجتیه شب گذشته در تهران درگذشت.

بهائیت در ایران : از تمامی آنانیکه مدعی هستند داشتن اعتقاد بهائی در ایران جرم است سوال میکنیم اگر صرف بهائی بودن جرم است چرا در حاضر برابر آماری که خود شما ارائه دادید تعداد بهائیانی که دستگیر و زندانی هستند به 100 نفر هم نمیرسد ؟

دوشنبه, 19 آبان 1399 08:27

درمان پیشنهادی کرونا توسط یک مبلغ بهائی !!!

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : در ماههای قبل خبری از کم توجهی مدیران در خصوص آقای بابک شادابی مبلغ بهائی مطلبی را در پایگاه درج نمودیم حالا ایشان مدعی شدند  تنها راه مقابله با کرونا را "گیاهخواری" معرفی کرد!

دوشنبه, 17 شهریور 1399 07:14

یک بهایی در شهریار به دین مبین اسلام تشرف آورد

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران :  امام جمعه شهریار از تشرف یک فرد بهایی در این شهرستان به دین مبین اسلام خبر داد.

سه شنبه, 11 شهریور 1399 07:07

باز هم مظلوم نمائی به سبک فرقه ضاله بهائیت

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : تشکیلات بهائی و رسانه‌های معاند در حالی همسو با وزارت خارجه آمریکا به انتشار خبر تعلل در ثبت‌نام دانش‌آموز بهائی در ایران پرداختند که هیچ بهائی در ایران، به دلیل باور به بهائیت، با کمترین محدودیتی مواجه نمی‌شود.

صفحه1 از103

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی