اخبار بهائیت

اخبار بهائیت (814)

دوشنبه, 17 شهریور 1399 07:14

یک بهایی در شهریار به دین مبین اسلام تشرف آورد

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران :  امام جمعه شهریار از تشرف یک فرد بهایی در این شهرستان به دین مبین اسلام خبر داد.

سه شنبه, 11 شهریور 1399 07:07

باز هم مظلوم نمائی به سبک فرقه ضاله بهائیت

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : تشکیلات بهائی و رسانه‌های معاند در حالی همسو با وزارت خارجه آمریکا به انتشار خبر تعلل در ثبت‌نام دانش‌آموز بهائی در ایران پرداختند که هیچ بهائی در ایران، به دلیل باور به بهائیت، با کمترین محدودیتی مواجه نمی‌شود.

بهائیت در ایران :  با هدف روشنگری و تببین نحله های کاذب و دروغین از جمله فرقه ضاله بهائیت، پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان تحت اشراف علمی استاد انصاریان بیش از یکصد مقاله علمی و خواندنی پیرامون این فرقه دروغین را منتشر کرد.

بهائیت در ایران : مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای تبیین نقش بهائیت در تاریخ معاصر ایران با ارائه کتاب «بهائیت در آذربایجان» به بررسی حیات سیاسی این فرقه در طول ۴۰ سال یعنی ۱۳۲۰ تا ۱۳۶۰ در آذربایجان پرداخته است.

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 11:19

قرائت یک بهائی متعصب از اپیدمی کرونا

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : جناب فرزام کمال آبادی از بهائیان متعصب و البته وفادار به این آئین در گفتگو با یک وب سایت بهائی مدعی شده است " کوئید 19 تنبیه و مجازات بشر توسط بهاءاست و انتقام اکبر این پیامبر خوانده بهائیت در پیش است "

بهائیت در ایران : تیتر فوق توسط برخی خبرگزاریها در 24و 25 فروردین منعکس شده بود با گفته ای از خانم بانی دوگال نماینده به اصطلاح ارشد فرقه تروریست بهائیت ، که در آن از مقامات ایران خواسته شده که در شرایط فراگیری ویروس کوئید 19 زندانیان بهائی از زندانهای ایران آزاد شوند . البته اشاره داشتنند که حبس این افراد ناعادلانه بوده و جان آنها در خطر جدی قرار گرفته است .

بهائیت در ایران : بی شرفی و سطح شعور پیروان بهاء اله و شبکه بهایی منوتو تمامی ندارد! شبکه بهائی منو تو در یک اقدام سخیف و از روی عناد با ملت ایران تلاش و کوشش فداکارانه کادر درمان در جای جای  کشور را بهتمسخر گرفته و نشانمیدهد حتی جان مردم هم در ماموریتی که در حال اجرای آن است برای آنان ارزشی ندارد .

دوشنبه, 19 اسفند 1398 09:41

حمایت از بهائیت یک عادت تکراری

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : رسانه‌های تشکیلات بهائیت، خبر از صدور قطع‌نامه جدید کنگره آمریکا در حمایت از بهائیان ایران دادند و از آن به عادت سالیانه‌ی نظام آمریکا تعبیر کردند. اما به راستی چرا نظام آمریکایی که کارنامه‌ای سیاه در نقض حقوق بشر دارد، چهل سال بهائیان را بهانه‌ی توجیه فشار خود بر مردم ایران قرار می‌دهد؟! به عبارتی عناصر بهائی در ایران چه سودی برای نظام سلطه‌طلب آمریکا دارند؟!

صفحه1 از102

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی