معرفی کتاب: معجزه بهائیت سردرگمی و تناقض

سه شنبه, 06 مهر 1400 13:53 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

یکی از تناقضات در فرقه ضاله بهائیت مساله خاتمیت رسول اکرم وبشارتهایی است که در این مورد در سایر کتب آسمانی و پیامبران قبل از حضرت رسول اکرم (ص) وعده داده اند. بهائیان برای اینکه بتوانند این انحراف در دین را توجیه کنند به انکار مساله خاتمیت میپردازند وهمچنین مساله معجزه که مخصوص پیامبرانست وجون دست جناب باب خالی ازین اصل مهم درشناخت پیامبراست به توجیه گری وتوضیح گویی پرداخته غافل از اینکه گفتارهایشان ضبط در تاریخ و عالمان به پاسخ و رد آن خواهند پرداخت. دراین کتاب به این مساله یعنی تناقضات درگفتار بزرگان بابیت درمورد خاتمیت پیامبران و همچنین مساله مهم اختصاصی در پیامبران یعنی معجزه به علت خالی بودن دست باب در این مورد پرداخته شده تا نقاب از دروغ پردازیهایی که در لفاظیهای بظاهر عالمانه که سعی در گسترش جهالت بوده اند، بردارد.

علیرضا روزبهانی بروجردی نویسنده توانمند این کتاب را در سه گفتار، بحثی کوتاه پیرامون اعجاز، تبیین و تحلیل دیدگاه های بهائیت درباره معجزه و نگاهی به معجزات رهبران بهائی به رشته تحریر درآورده و انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم در سال 1399 در 107 صفحه این کتاب را چاپ نموده است.

علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی این کتاب به سایت www.rbo.ir  مراجعه نمایند.

خواندن 112 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی