تلاش آمریکا برای آزادی بهائیان یمن!

یکشنبه, 12 شهریور 1396 09:29 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : برداشت به نفع خود از حقوق بشر  همچنان توسط نظام سلطه ادامه دارد . نظام سلطه باید مشخص کند آیا بجز بهائیان در ایران و یمن و ... دیگر انسانها با تفکرات و اعتقادات دیگر اساسا نباید دارای حقوقی باشند . مثلا در کشور بحرین آیا شیعیان و اهل سنت شیخ نشین بحرین از نظر نظام سلطه آیا دارای حقوق هستتن با خیر ؟ کمیسیون بین المللی آزادی مذاهب آمریکا، خواهان آزادی فوری زندانیان بهائی و کاهش فشار بر بهائیان این کشور شد. اما تلاش برای آزادی بهائیان در یمن در حالی صورت می‌گیرد که با محاصره‌ی این کشور توسط نیروهای ائتلاف عربی، این کشور به زندانی 24 میلیونی بدل شده و نیروهای متجاوز با سلاح‌های آمریکایی، به قتل‌عام و نابودی یمن مشغولند!

حال سوال اینجاست که رژیم عربستان و همپیمانان او با کدام سلاحها مردم بی دفاع یمن را به خاک و خون میکشند؟

 

 

در آخرین اقدام نظام استکباری آمریکا (که همواره به عنوان مدافع سینه‌چاک بهائیت به شمار می‌آید)، کمیسیون بین المللی آزادی مذاهب این کشور، خواهان آزادی فوری زندانیان بهائی یمن و کاهش فشار بر بهائیان این کشور شد.[خبرگزاری بهائی] تلاش برای آزادی بهائیان زندانی در یمن در حالیست که با محاصره‌ی یمن توسط ائتلاف متجاوز عربی، این کشور به زندانی 24 میلیونی بدل شده است. اما سؤال اینست، چگونه آمریکایی که بزرگ‌ترین قراردادهای تسلیحاتی خود را با متجاوزین و محاصره کنندگان غذایی و دارویی یمن به امضاء می‌رساند، برای بهائیان زندانی در این کشور دلسوزی می‌کند؟![خبرگزاری مهر] آیا تنها بهائیان یمن انسانند و مردم مسلمان این کشور می‌بایست با سلاح‌های آمریکایی قتل‌عام شوند؟![همان]
آری؛ به فرموده‌ی امام خمینی (ره): «اگر ما دليلى نداشتيم به اينكه اين‌ها (بهائی‌ها) جاسوس آمريكا هستند، جز طرفدارى ريگان از آن‌ها... كافى بود... اين‌ها یک وضع خاصى دارند كه آن‌ها نفع به اين‌ها مى‏‌رسانند و اين‌ها نفع به آن‌ها مى‏‌رسانند، نفع رساندن اين‌ها غير از اين مى‏‌تواند باشد كه اخبار ما را به آن‌ها بدهند و بين ملت ايران و دولت ايران با آن‌ها جاسوسى بكنند».[صحیفه امام، ج 17، صص 461-460]

 

پی‌نوشت:
خبرگزاری مهر، عنوان خبر: قرارداد
۴۶۰ میلیارد دلاری تسلیحاتی آمریکا و عربستان، شناسه خبر: 3984296، 1396/2/30.
همان، عنوان خبر: اوضاع انسانی در یمن بسیار وخیم است، شناسه
ٔ خبر: 4047970، 1396/5/11.
امام خمینی، صحیفه‌ی امام، قم: موسسه‌ی تنظیم و نشر آثار امام خمینی (رحمه الله)، بی‌تا، ج 17، صص 461-460.

خواندن 1573 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی