حاشیه ای بر دیدار دوباره فائزه هاشمی با محکومان فرقه بهاییت +عکس

دوشنبه, 10 مهر 1396 10:26 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در اخبار چند روز گذشته سایتهای وابسته به بهائیت و برخی سایتها ، خبری  منعکس شد .که از آزادی مهوش ثابت پس از طی دوران محکومیت  خبر میداد . ( ثابت از محکومین به اصطلاح شورای رهبری بهائیت در ایران بود . که بیش از 10 سال پیش بهمراه دیگر اعضا این شورا به اتهام اقدام علیه امنیت ملی  دستگیر و با محکومیت  تعزیری در زندان بسر میبرد که با اتمام محکومیت از زندان آزاد گردید ) حالا سرکار علیه فائزه در اقدامی جدید بر خلاف میل پدر مرحومش مجددا با عناصر فرقه ضاله بهائیت دیدار کرده و سخنان پیشین  این پدر را نادیده گرفته است. « فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند.»

البته این اولین و قطعا پایان اینگونه رفتار این فرد نبوده و نخواهد بود . پیش از این هم سرکار علیه به ملاقات یکی دیگر از بهائیان که به مرخصی از زندان آمده بود رفته است. در مورد همین دیدار بود که پدر بزرگوارش نوشت فائزه کار اشتباهی کرده و باید جبران کند . به نظر میرسد فائزه خانم بعد از فوت پدر در حال جبران رفتار گذشته بوده و البته با تکرار رفتار گذشته این سوال را در ذهنها ایجاد کرده که انگیزه او از چنین رفتاری چیست ؟

تنها موردی که در اولین برخورد ذهنی با این خبر به فکر انسان با اطلاع از نوع تفکر و اعتقاد بهائیان و ارتباط آنها با مسلمانان و خاصه شیعه مذهبان میرسد، اینکه نمیتوان خانم فائزه را در زمره کسانی دانست که شناختی از بهائیت ندارد لذا این رفتارهای او با اطلاع و آگاهی صورت پذیرفته است. اما باز هم به انگیزه او نمیرسیم. اما اگر نگاهی به گذشته سرکار علیه فائزه خانم بیاندازیم به این نتیجه خواهیم رسید در اولین تحلیل از این نوع رفتار میتوانیم به میل شدید  این خانم به تیتر بودن اشاره کنیم . بهر حال برخی افراد علیرغم جدا شدن از مدیریتهای سیاسی و اجرائی نمی توانند باور کنند که دیگر نمیتوانند بازیگری در این سطح باشند. لذا بهترین روش برای اینکه در ذهنها باقی بمانند روی به اینگونه اقدامات می آورند.

 

توصیه ما به سرکار علیه آن است روش صحیح جاودانه ماندن در ذهن را همچون پدر بزرگوارتان دنبال کنید. در نزد ایرانیان خیانت بهائیت از زمان حکومت پهلوی اول و دوم و البته بعد از انقلاب تا سال 86 که علنا بهائیان به مقدسات شیعه توهین نمودند بر کسی پوشیده نیست. 

خواندن 1382 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی