خط هماهنگ معاندین

سه شنبه, 11 مهر 1396 09:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

خیز بهاییت جهت تضعیف مراسم اربعین

مهر 96

بهائیت در ایران : در چندین سال گذشته مراسم پیاده روی اربعین از سوی شیعیان به یک نماد همبستگی شیعیان در سراسر جهان تبدیل شده ، کر هر ساله بر وسعن و گسترده گی آن افزوده میشود .  بنا بر گزارشهای دریافتی بار دیگر شبکه سلطنتی انگلیس با همکاری تشکیلات بهاییت تلاش دارد مراسم اربعین پیش رور را از طریق انتشار اخبار کذب و شایعات تضعیف و تخریب  نماید

اسلام ستیزی و اسلام هراسی یکی از مهمترین برنامه ها در رسانه های معاند بوده و همواره با پرداختن به مسائلی حاشیه ای و تبلیغات سوء از موضوعی سعی در ارتباط دادن به جریانی مهم و مرتبط با مذهب و دین و مقدسات اسلامی دارند.

این بار هم فرقه ضاله بهاییت با همکاری رسانه همسو و حامی خود بی بی سی فارسی پروژه ای را در خصوص کم رنگ نشان دادن بزرگترین راهپیمایی جهان در دستور کار خود قرار داده اند و تلاش دارند این مراسم معنوی بزرگ در میان مسلمانان را با ربط دادن موضوعاتی بی ربط و حاشیه ای تغییر و به سبک خود موضوع را هدایت نمایند.

هر چند این اولین باری نبوده که دشمنان اسلام در لباس فرقه ای و رسانه ای به این مهم پرداخته اند، اما ضرورت بصیرت افزایی در میان آماج حملات دشمنان اسلام و تلاش در مسیر انحراف دادن اعتقادات مسلمین و جامعه اسلامی به سمت و سویی دیگر می تواند یادآور همان افرادی باشد که در حوادث سال 88 و در روز عاشورای حسینی به مقدسات اسلامی توهین نموده و روحیه اصلی خود را که در قالب  آزادی به آن می پرداختند نمایان ساخته و امید دارند بار دیگر با ایجاد فضایی غبارآلود راه را برای ماهیگیری خود  فراهم نمایند.

پر واضح است که فرقه هایی مانند بهاییت با ایجاد شبهات و کم رنگ نمودن اعتقادات مسلمین و عوام جامعه بهترین سود را در جذب افراد به تشکیلات خود می برند و در این زمینه نیاز به شفاف سازی مسئولین محترم، جامعه روحانیت و اساتید حوزه و دانشگاه بیش از پیش به چشم می آید.

به کوری چشم دشمنان انسانیت این واقعه عظیم بعنوان یک نماد همبستگی بین المللی شیعه هر سال عظیمتر و گسترده تر برگزار خواهد شد .

 

کوردلان ببینند و بیاندیشند !!! 

 

خواندن 1450 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی