بازدید نتانیاهو و همسرش ازبیت العدل محل تشکیلات مرکزی فرقه بهائیت

جمعه, 28 مهر 1396 13:25 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : بنیامین نتانیاهو" نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، به همراه همسرش از مرکز جهانی فرقه بهائیت (موسوم به بیت‌العدل) واقع در شهر حیفا (کوه کرمل) بازدید کرد.

حضور این مقام ارشد رژیم صهیونیستی در اصلی‌ترین مرکز فرقه -که پیش از این آشکار اتفاق نمی‌افتاد- به بهانه تولد حسینعلی نوری در 25 مهر ماه صورت گرفته است.

تا این تاریخ سایتهای وابسته به تشکیلات بهائیت به این خبر نپرداخته اند . و البته این بازدید را نمیتوان یک  رویداد مهم رسانه ای دانست . در حالی که رهبران بهائیت اعتقاد بهائی را دوری از سیاست و حداقل در شعار عدم ورود به سیاست را به اغنام الله توصیه میکند . انعکاس این خبر علامت سوالهای متعددی را در بین همین اغنام الله و افکار بین المللی ایجاد مینماید .

به نظر میرسد جریان صهیونیستی پس از شکستهای پی در پی در در مقابل جبهه مقاومت در فلسطین و عراق و سوریه در حمایت از داعش و نیروهای تکفیری  و البته دسته گل اخری این رژیم کودک کش در کردستان عراق و تحریک دولتمردان اقلیم به تجزیه کشور عراق جناب نخست وزیر  بفکر بهائیت افتاده است . حالا صاحبخانه به مستاجر خود سر زده و نباید تصور کرد که این بازدید بدون افزایش هزینه اجاره باشد .

در جائی که در آخرین حرکت ضد صهیونیستی در گردهمائی روسای مجلس 171 کشور در روسیه رئیس مجلس کویت مرزوق الغانم با برخورد تند رژیم صهیونیستی را کودک کش خواند و خواستار خروج نمایدگان کودک کش اسرائیل از گردهائی شد و ضربه ای سیاسی به رژیم صهیونیستی آنهم در این سطح وارد آمد . به نظر میرسد جریان صهیونیست از هر زمان دیگر منزوی تر گشته و میخواهد از پتانسیل فرقه ضاله بهائیت در مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده ببرد . قطعا این هزینه را تشکیلات بهائیت خواهد پرداخت  . چرا چاره ای جز قرار گرفتن در این مسیر ندارد .

حالا چگونه میتوان عدم ورود به سیاست را از بهائیت پذیرفت خود جای سوال و البته یک تناقض آشکار با آن اصولی است که به اغنام الله ارائه میگردد . 

 

 

لحظه ای که رئیس مجلس کویت درخواست اخراج نمایندگان رژیم صهیونیستی را از ریاست جلسه دارد

خواندن 1419 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در شنبه, 29 مهر 1396 06:32

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی