فریب به سبک بهائیان

جمعه, 05 آبان 1396 13:47 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : سایتهای رسمی بهایی در مورد کیک تولد دویستمین سالروز تولد بهاء اله از سوی مسلمانان به بهاییان دروغهایی منتشر کرده اند

ترجمه توضیح کنار عکس :

"یک کیک تزیین شده و زیبا به عنوان هدیه از سوی خانواده ای مسلمان در ایران به همسایه بهاییشان به افتخار دویستمین سالروز تولد بهاءاله اهدا گردید."

با هدف بهره برداری تبلیغاتی این مطلب بطور وسیع توسط بهاییان در شبکه های اجتماعی منتشرگردید.

اما آنقدر ناشیانه این اقدام صورت گرفته که هر بیننده  چه مسلمان و چه بهائی در اولین نگاه متوجه فریب آن میشود.  دقت کنید :

در نوشته روی کیک و کارت پستال کنار آن مشکل عمده ای وجود دارد. متن فارسی کاملاً بهایی است و قبل از این سابقه نداشته که مسلمانان از این اصطلاحات استفاده کند .  مثلاً حضرت بهاءاله و حضرت رب اعلی القابی هستنند ، که  صرفاً توسط بهاییان استفاده می گردد. تمام شواهد از جمله متن و سبک نوشتاری گواه این مطلب است که این کیک توسط بهاییان برای بهاییان درست شده است. و بدروغ طی یک سناریو ، تهیه آن را به یک خانواده مسلمان نسبت داده اند .

خواندن 1600 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی