اجرای بی سر و صدای سند 2030 و آماده کردن فضا برای ورود فرقه ضاله بهائیت

جمعه, 15 دی 1396 11:06 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی از اجرای بی سرو صدای سند ۲۰۳۰ در اراک خبر داد و گفت: عده‌ای با عضوگیری به نام سمن‌ها و برخی خانه‌های مردم نهاد، فضا را برای ورود فرقه ضاله بهائیت آماده کرده و در حال اجرای این سند هستند که مسئولان باید در این زمینه پاسخگو باشند.

حجت‌الاسلام تاج‌آبادی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی در مراسم   شهید «میر عباسی» در مسجد الزهراء اراک گفت: مقام معظم رهبری فرمودند؛«ایمانی ارزشمند است که زائیده عمل صالح باشد و این عمل صالح بدون ایمان ارزشی ندارد»

حجت‌الاسلام تاج‌آبادی با انتقاد از اجرای بی سر و صدای سند ۲۰۳۰ در اراک گفت: عده‌ای با عضوگیری به نام سمن‌ها و برخی خانه‌های مردم نهاد، فضا را برای ورود فرقه ضاله بهائیت آماده کرده و در حال اجرای این سند هستند.

وی افزود: تمرکز این عده در مدارس و دانشگاه‌ها، و با شعار من [ یک داوطلب هستم] است و در صدد تحمیل افکار پلیدشان به نسل جوان کشور هستند، باید جلوی این حرکات گرفته شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: مسئولین امر باید پاسخگوی اقدامات این افراد در شهر باشند؛ ما نیازی به سند ۲۰۳۰ و امثال آن در کشور نداریم؛

آنچه مسلم است همگان از دولت گرفته تا کارشناسان سیاسی و مذهبی به هدفدار بودن این سند در جهت تخریب اعتقادات مذهبی  باور دارند و بعد از اظهار نظر صریح رهبر معظم انقلاب در یک  نشست شورای عالی انقلاب فرهنگی کنار گذاشتن اجرای این سند اعلام گردید .اینکه این سند هنوز هم در برخی حتی کوچکترین بخش در حال اجراست جای سوال از دو دولتمردان دارد . مراقب ترفند دشمنان باید بود نکند با سند 2030 اسب تروا را به داخل کشور آورده باشیم .

اگر هم سند 2030 با مصوبه شواری عالی انقلاب فرهنگی کلا کنار گذاشته شده عزیزان سخنران خدای نکرده موجب نشویش اذهان عمومی نشوند .

 

 

خواندن 1423 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی