معرفی کتاب خشونت ابزار بهائیت

شنبه, 16 دی 1396 10:41 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت از جمله فرق نوپدید قرن بیستمی است که با اهداف سیاسی توسط دول استعمارگر وقت ( روسیه و انگلیس ) طراحی و توسط عاملی بنام علی محمد باب در ایران عملیاتی گردید . این فرقه که داعیه محبت و الفت و صلح عمومی دارد. تجزیه و تحلیل فعل و انفعالات درون فرقه­ای و بررسی میدانی ساختار تشکیلاتی آن و عوامل وابسته از ابتدای شکل­گیری این فرقه تاکنون نشان می دهد مجموعه ادعاهای به ظاهر زیبا و عامه پسند بهائیت و عوامل وابسته به آن شعاری تهی از واقعیات بوده و بهائیت در طول دوران حیات خویش برای پیشبرد اهداف خود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرده و در برابر مخالفان خود خشونت بارترین رفتارها را طراحی و اعمال کرده است.

 سرکوب و رفتار خشونت آمیز جهت ایجاد وحشت و یا انتقام از مردم مسلمان ایران اسلامی، شیوه‌ای است که همواره در مسلک تشکیلات بهائیت به دلیل اندیشه‌ها و آموزه‌های این فرقه، قابل مشاهده است. هرچند که با اقدامات پروپاگاندایی مظلوم نمایی تشکیلات بهائیت  سعی بر آن است تا این اقدامات را پنهان نمایند.

در این کتاب بر اساس تاریخ وقوع ابتداء علت حمله نجیب پاشا پادشاه عثمانی به کربلا مورد بررسی قرار می­گیرد سپس علت و نحوه شهادت شهید ثالث ملا محمد تقی برغانی بررسی شده و در ادامه به بررسی وقایع قلعه طبرسی، واقعه زنجان و قلعه نیریز پرداخته شده است. در ادامه کتاب نگاهی دارد به ترور ناصرالدین شاه به دست عمال بهائیان، اختلافات بین بهائیان و ازلیان، کمیته مجازات و واقعه ابرقو. همچنین چهره های شاخص بهائی شاغل در ساواک در زمان پهلوی معرفی شده اند و در نهایت نقش بهائیان در فتنه 88 مورد بررسی قرار گرفته است.

 

نویسندگان این کتاب سعی نموده­اند با ارائه مستندات تناقض میان گفتار بهائیان و تعلیمات آنها و آنچه در واقعیت به آن عمل می کنند را آشکار نمایند.

این کتاب در 205 صفحه در سال 96 به چاپ رسیده است .

 

 

با توجه به این که کتاب حاضر فقط به صورت اینترنتی به فروش می رسد و در کتابفروشی ها در دسترس نیست علاقه­مندان می­توانند جهت دریافت این اثر با شماره تلفن 09127634081 یا با آدرس ایمیل  مکاتبه نمایند.

خواندن 1606 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی