مدعیان حقوق بشر بدانند که میدانند !!!

سه شنبه, 03 بهمن 1396 10:55 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در زیر این تصویر آمده " در بمباران ائتلاف به رهبری عربستان سعودی 7 کودک در ولایت کوهستانی شمال غربی یمن کشته شدند  "

بهائیت در ایران : یک جمعبندی در سازمانهای حقوق بشری نشان میدهد در مدت سه سال هجوم جنایتکارانه ائتلاف به رهبری آل سعود کودک کش به مردم مظلوم و بی دفاع یمن با حمایت همه جانبه امریکا و اروپا تا کنون :

·         13603 غیر نظامی به شهادت رسیده اند که از این تعداد شهید دو هزار و ۸۸۷ نفر را کودکان، دو هزار و ۲۷ نفر را زنان و هشت هزار و ۶۸۹ نفر را مردان تشکیل می دهند.

·         21812 نفر زخمی شده اند که دو هزار و ۷۲۲ نفر از آنها را کودکان، دو هزار و ۲۳۳ نفر را زنان و ۱۶ هزار و ۸۵۷ نفر را مردان تشکیل می دهند.

·         در حملات به اصطلاح ائتلاف متجاوز سعودی برضد یمن، بسیاری از زیرساختهای این کشور از جمله ۱۵ فرودگاه، ۱۴ بندر، دو هزار و ۱۴۴ جاده و پل، ۱۷۴ نیروگاه برق، ۵۲۴ منبع و شبکه آب، ۳۸۷ شبکه و ایستگاه مخابراتی و هزار و ۶۸۴ تاسیسات دولتی تخریب شده است.

·         409365 منزل مسکونی بر سر ساکنان آن آوار شده است . از دیگر جنایات آل سعود در یمن می توان به تخریب ۸۲۹ مسجد، ۳۰۱ بیمارستان و مرکز بهداشت، ۸۲۷ مدرسه و آموزشگاه، ۱۱۸ مرکز دانشگاهی، ۲۵۵ مرکز گردشگری، ۱۰۶ مرکز ورزشی، ۳۰ مرکز رسانه ای، ۲۱۱ اثر تاریخی و دو هزار و ۲۵۶ مزرعه کشاورزی اشاره کرد.

 

حال چگونه مدعیان حقوق بشر از جمله امریکا و اروپا برای کشورها نسخه حقوق بشری می پیچند . جریان بهائیت بعنوان مدعی صلح عمومی کجای این معادله قرار دارد . طبق معمول میخواهد شرمنده صاحبخانه نباشد . که سکوت کرده است. یا اینکه مردم یمن را جزئی از انسانهای ساکن روی زمین نمیداند . آیا انسانهای آزاده میتوانند باور داشته باشند که مدعیان حقوق بشر واقعا بفکر بشرند یا غارت ثروت شیخ نشینهای کوته مغز عرب منطقه ؟ 

خواندن 1509 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی