حامیان دیروز بهائیان و امروز تروریستهای کودک کش

شنبه, 07 مهر 1397 09:22 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : کسانی که رسانه های انبوه در فضای مجازی  و ماهواره ها را دنبال میکنند میدانند که برخی شبکه ها و سایتها به مناسبتی و در راستای یک هدف خاص توسط سرویسها و ... ایجاد و بعد از اتمام تاریخ مصرف آنها بدون سرو صدا از صفحه محو میگردند . یکی از همین شبکه ها که در راستای اختلال در روند انتخابات ریاست جمهوری فعال شد و از همان ابتدا هم معلوم بود که سر در آبشخور چه کشورها و سرویسهای اطلاعاتی دارد شبکه تلویزیونی اینترنشنال بود .

 تلویزیون ایران اینتر نشنال علاوه بر اینکه با ماموریت مشخص فعالیت خود را آغاز نمود حمایت از فرقه ها و خصوصا فرقه ضاله بهائیت را هم در دستور برنامه سازی خود قراتر داد  . اخیرا این شبکه گزارشی از پخش فیلم دروازه را پخش کرده است که درباره بهائیت ساخته شده است و به گونه ای القا می کند که این یک دین جدید است و نباید با آن مبارزه کرد چرا که حقیقتی آشکار است و انحرافی در این دین وجود ندارد. این شبکه هم  مانند مابقی شبکه بعد از مدتی از ذهنها پاک خواهد شد . اما اینکه چکونه یک شبکه تلویزیونی در مورد یک اقدام تروریستی وحشیانه  دسپاچه شده و سعی دارد اولین شبکه ای باشد با عاملین این اقدام مصاحبه و آنرا پخش نماید معلوم نیست . این شبکه در حالی از بهائیت طرفداری می کند که اولین شبکه ای بود که با تروریست ها الاحوازیه ارتباط گرفت و با آنها درباره این حادثه صحبت کرد. این شبکه واژه تروریسم را به کار نمی برد و از آن به حمله مسلحانه تعبیر می کند. باید هوشیار بود و دشمن را شناخت زیرا اگر روزی در لباس میش ظاهر شود قطعا روزی که دستش برسد این لباس را به کنار خواهند انداخت و گرگ صفتانه مردم را خواهد درید. 

خواندن 355 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی