تلاش نخ نما شده بهائیان

شنبه, 14 مهر 1397 08:51 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : گزارشها در خصوص حاشیه برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد در هفته او مهر ماه سالجاری حاکی است ، تشکیلات بهائیت همانند گذشته تلاش نمود تا نقش ابزاری خود را برای فشار بر کشورمان ایفا کند. بطور قطع در حالی که آمریکا به دنبال بهانه‌ای برای تحریم و فشار بیشتر بر مردم ایران ، برای توجیه زورگویی و عهدشکنی خود است، تشکیلات بهائیت با سیاه‌نمایی، وظیفه‌ی ابزاری خود را برای توجیه این رفتار ایفا می‌کند.

در این نشست خانم دیان علائی، نماینده‌ی جامعه‌ی جهانی بهائی در سازمان ملل، در نطق خود مدعی شد: «جامعۀ جهانی بهائی  نسبت به تلاش‌های فعالانه و سیستماتیک دولت ایران در جهت نابودی جامعۀ بهائی، بزرگ‌ترین اقلیت دینی غیرمسلمان این کشور، هشدار داده است. هم اکنون حدود ۶۰ بهائی به دلیل اعتقاد خود زندانی هستند... حتی یک خانواده بهائی در ایران از این آزار و اذیت‌ها در امان نبوده است...».


آنچه مسلم است

اول: از زمان ظهور و بروز بابیت و بهائیت ادعای بزرگ‌ترین اقلّیت دینی برای بهائیت در ایران با جمعیتی اندک ، ادعای باطلی است؛ چرا که از طرفی گذاشتن نام دین بر این تشکیلات صحیح نبوده و از طرفی دیگر هیچ آمار جمعیتی، چنین ادعای خیالی را برای پیروان تشکیلات بهائیت تأیید نمی‌کند. ضمن آنکه اگر جمعیت ادعائی نماینده فوق را در نظر بگیریم بقول ایشان از جمعیت 300 هزار نفری تنها 60 نفر در بازداشت بسر میبرند . این در حالی است که اگر بنابر ادعای ایشانزندانیان بهائی بجرم داشتن اعتقادات بهائی زندانی شده بودند میباید 300 هزار نفر زندانی بهائی در زندانهای ایران بودند . نکته دیگر نمیتوان بنا به داشتن اعتقادات از جرایم  کیفری افراد گذشت همانطور که کسی از مسلمانان و مسیحیان و زرتشتیان و حتی کلیمیان ساکن ایران اگر مرتکب جرم شود مورد تعقیب قرار میگیرد .  

خواندن 361 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی