آلمان و انگلیس دلواپس جاسوسان بهائی در یمن!

شنبه, 19 آبان 1397 05:38 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

بهائیت در ایران : دولت آلمان، و دولت انگلیس  نگران دستگیر شدگان بهائی در یمن هستنند در همین زمینه ابتدا مسئول سیاست حقوق بشری دولت المان ضمن محکومیت محاکمه‌ی چند بهائی، خواستار آزادی فوری 20 بهائی زندانی در یمن شد. این اقدام در حالیست که چند روز قبل، دولت آلمان مجوز فروش مجدد سلاح به رژیم مرتجع و کودک‌کش سعودی را صادر کرده است.(1) اما بی‌تردید، استفاده‌ی ابزاری جهان سلطه از بهائیت، وابستگی و ماهیت ضددینی آن را بر همگان آشکار می‌سازد. و البته دولت انگلیس هم برای عقب نماندن از این حمایت بهائیان جاسوس بیانیه ای صادر و در آن  نسبت به برگزاری دادگاه مجرمان بهائی در یمن ابراز نگرانی کرده و خواهان فشار بیشتر برای آزادی این افراد شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری وابسته به تشکیلات بهائیت، دولت انگلیس نسبت به برگزاری دادگاه مجرمان بهائی در یمن ابراز نگرانی کرد. از این‌رو طارق محمود احمد (معاون وزیر خارجه انگلیس)، با انتشار بیانیه‌ای در همین رابطه گفته بود بریتانیا در حال همکاری با شرکای خود است تا نگرانی‌ها نسبت به سرنوشت این شهروندان بهایی را مستقیما با مقامات حوثی مطرح کرده و برای آزادی این افراد بر حوثی‌ها فشار وارد آورد».(2)
اما به راستی چه شده که حامیان کشتار هزاران یمنی اینک دلسوز چند مجرم بهائی در این کشور شدند؟! آیا حمایت از مجرمین بهائی در یمن، به نوعی سرپوش نهادن بر جنایات سعودی نیست؟! از همه مهم‌تر این‌که چه عاملی موجب شده تا بهائیان زندانی در یمن، تا این حد برای جانیانی که جز پول چیزی نمی‌شناسند اهمیت یابند؟!

 

سوال : چه شده که حامیان کشتار هزاران یمنی اینک دلسوز چند مجرم بهائی در این کشور شدند؟!

 

 

 

جالب است بدانیم در حالی نماینده‌ی کشور آلمان از محاکمه‌ی چند بهائی در یمن ابراز نگرانی می‌کند که دولت آلمان چند روز قبل از آن، مجوز فروش مجدد سلاح به رژیم مرتجع و کودک‌کش سعودی را صادر کرده است.(3) اما به راستی چگونه مدعیان حقوق بشر در آلمان، کشتار 50 هزار نفر از مردم یمن (4)را نادیده گرفته و تسلیحات رژیم مرتجع و کودک‌کش سعودی را تأمین می‌کنند، اما دلسوزانه به محکومیت بازداشت تنها 20 بهائی در این کشور می‌پردازند! آیا خون مجرمین و جاسوسان بهائی رنگین‌تر است، یا غربی‌ها برخورد گزینشی با مسئله‌ی حقوق بشر دارند و دلارهای سعودی را به خون مردم یمن ترجیح می‌دهند و یا هم بهائیان ابزار سرپوش بر جنایات سعودی غربی هستند؟!

 

و دولت انگلیس هم در حالی پیگیر آزادی چند مجرم بهائی در یمن است که با فروش قریب به 5 میلیارد پوند از جت‌های جنگی، موشک‌ها و بمب‌ها در سال‌های گذشته به رژیم مرتجع و کودک‌کش سعودی، شریک خون ریخته‌ی مردم یمن است.(5) «مایکل فالون وزیر دفاع انگلیس نیز در جلسه‌ی کمیته امور خارجه مجلس عوام، از نمایندگان مجلس خواست تا از وضعیت حقوق بشر سعودی و جنگ یمن انتقاد نکنند؛ چرا که انتقاد از عربستان سعودی در این مجلس مفید نیست».(6)
آیا این دوگانگی، خود مهر تأییدی بر وابستگی و جاسوسی بودن اساس تشکیلات بهائیت و بهائیان دستگیر شده در یمن نیست؟!

 

اما بی‌تردید، استفاده‌ی ابزاری جانیان و جهان سلطه از تشکیلات شِبه دینی بهائیت در کشور یمن، وابستگی و ماهیت واقعی و ضددینی این فرقه را بر همگان آشکار می‌سازد؛ چرا که ادیان الهی هیچ‌گاه وابسته به ظالمین نبوده‌اند.

 

 به نظر میرسد دولتمردان اروپائی به توصیه مکرر کدخدا ی پوشالی چشمها را بروی جنایات جنگی علیه مردم یمن از سوی ائتلاف صعودی بسته اند واقعا چه ملاک و معیاری برای سنجش جان انسانها برای بهائیت و حامیان آنها تعریف شده الا اینکه هر که با ما نیست پس برعلیه ماست پس باید برای نابودی او تلاش کرد ولو یک ملت باشند .

 

پی‌نوشت:
1و2 - به نقل از خبرگزاری‌های وابسته به تشکیلات بهائیت.
3-   خبرگزاری شبکه العالم، تیتر خبر: آلمان باز هم به عربستان سلاح فروخت، مورخ: 1397/6/29،
 کلیک کنید...
4- خبرگزاری مشرق، تیتر خبر: آمار واقعی کشته‌های یمن دستکم 50 هزار نفر است، کد خبر 881225، 1397/5/14،
کلیک کنید...

 

5-  خبرگزاری میزان، تیتر خبر: انگلیس شریک جنایات عربستان در یمن، کد خبر: 457102، مورخ: 1397/7/13،کلیک کنید...
6- . همان.

 

 

خواندن 498 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی