زمانیکه موفقیت یک فرد ابزار تبلیغ یک فرقه ضاله میگردد

شنبه, 24 آذر 1397 07:25 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در همین روزها در برخی سایتها یک خبر یا گزارش توجهم را جلب کرد " دانشجوی اخراجی بهایی از شریف نابغه تاریخ‌ساز هاروارد شد "  به متن گزارش که توجه کردم مشخص شد که فرقه بهائیت حتی از موفقیت شخصی افراد در حوزه علمی هم قصد بهره برداری تبلیغی داشته و با توسل به دروغ میخواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد .

گزارش مربوط به خانم شبنم رعایایی اردکانی بود که به عنوان دومین زن در تاریخ فیزیک جهان برنده  جایزه مکانیک سیالات شده است پیشتر به دلیل بهایی بودن از دانشگاه شریف اخراج شده بود. این جایزه توسط جامعه فیزیک امریکا در هفتاد و یکمین جلسه سالیانه مجمع فیزیک سیالات به ایشان اهدا شده است .

در ادامه گزارش مرتضی اسماعیل پور که یک فعال حقوق دگراندیشان معرفی شده اظهارات دروغی را در گفتگوبا سایت دیدگاه نو مطرح کرده است .ظاهرا ایشان اطلاع نداشتند که دانشگاه ماسا چوست رزومه علمی سرکار خانم اردکانی را در سایت خود درج نموده اند . برخلاف گفته جناب اسماعیل پور در این رزومه آمده خانم اردکانی از سپتامبر 2007 تا ژوئن 2011 در دانشگاه صنعتی شریف مشغول تحصیل بوده و مهندسی مکانیک را از دانشگاه اخذ کرده است .

اینکه عناصر بهائی در ادامه تحصیل در ایران باز می مانند چالشی است که توسط تشکیلات بهائیت به منظور بهره برداری تبلیغی علیه نظام ج.ا.ا ایجاد شد . در طول کمی کمتر از 40 سال از عمر انقلاب اسلامی چرا در دهه های  اخیر این چالش ایجاد شد . چون با یک فرمان بیت العدل دانشجویان مجبور شدند در هنگام ثبت نام در قسمت مذهب نام آئین خود را بنویسند .تشکیلات میدانست با توجه به قوانین جاری اعلام آئین بهائی در ثبت نام به جلوگیری از تحصیل افراد منجر خواهد شد و در نتیجه خوراکی برای تبلیغ علیه نظام بدست خواهد آورد و از آن برای مظلوم نمائی استفاده خواهد برد .

اما نکته اصلی در کدام انقلاب شما سراغ دارید به فرقه ویا بهتر بگوئیم یک جریان سیاسی که بیشترین ظلم را به مردم کرده است و دستش به خون مردم بیگناه آلوده است اجازه دهند از امکانات آن سرزمین استفاده کنند . اینکه بهائیان در شرایط فعلی حتی در ایران زندگی می کنند از رافت مردم مسلمان ایران است . وگرنه بخاطر 50 سال حکومت ظلم ظالمان در ایران قبل از انقلاب باید بهائیان پاسخگو باشند .

یادمان باشد :

این همفکری بهائیان به استعمارگر پیر انگلستان بود که رضا خان از خرقه یک نظامی دون پایه به ردای پادشاهی رسید .

این همفکری بهائیان در دربار پهلوی دوم بود که رینگ اول تصمیم گیری در این دولت دست نشانده را به بهائیان واگذار کرد . صنیعی و ایادی دو چهره بهائی در دربار پهلوی دوم چه نقشی داشتند ؟

جریان اقتصاد ایران دوره پهلوی چگونه توسط ایادیها ، ثابت پاسالها و هژبر یزدانیها و...که تماما با دیکته سیاستهای تشکیلات بهائیت حرکت میکردند به کجا رسید ؟

چگونه بهائیان با آوردن سیستم تلویزیون به ایران فرهنگ این مردم مسلمان را نشانه رفتند .

و چگونه می شود اولین شکنجه گران وحشی سرویس اطلاعاتی با راهبرد تشکیلات بهائیت وصرفا بمنظور قرار گرفتن در هسته اصلی حفاظت از نظام شاهی از بهائیان انتخاب شدند .

جنایات ریز ودرشت بهائیان چگونه از یاد برود جامعه ایران اسلامی هیچگاه جنایت بهائیان در ابرقو را فراموش نخواهدا کرد

و.....

آیا می شود با این کارنامه از تشکیلات بهائیت در ایران ، راه اغماضی برای آنها گذاشت. نظام ایران لطف میکند که این ظالمین را تحمل میکند . جوانان بهائی باید در کنار تحصیل علم مطالعه کنند که تشکیلات بهائیت در طول بیش از 50 سال چه به سر این مردم آورده است . از نگاه ما شاه یک عنصر بی خاصیت بود که با تفکر بهائی که از انگلستان و بعدها امریکا دستور میگرفتند عمل می کرد .

حامد محمودی آذر 97

خواندن 1039 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی