همزیستی مسالمت‌آمیز فرقه‌ها با یک نیت شوم

سه شنبه, 25 دی 1397 08:07 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران: برابر گزارشات رسیده هر چه به جشن چهل سالگی انقلاب بیشتر نزدیک می‌شویم چهره فرقه‌های معاند بیش از پیش واضح می‌شود .  این فرقه‌ها با یک هدف شوم همزیستی مسالمت‌آمیزی را کنار هم شروع کرده‌اند.


از مسیحیت تبشیری تا سلطنت طلب و از وهابی تا بهائی همه و همه کنار هم قرار گرفته‌اند تا به کمک سرویس‌های جاسوسی و کشورهای سلطه‌گر جشن چهل سالگی را به کام این ملت تلخ کنند اما کور خوانده‌اند....

سرویسهای اطلاعاتی با هدایت سیا  در اجرای سیاست خصمانه و کینه توزانه ریاست جمهور امریکا بشدت فعال شده و تمامی امکانات خود را بکار گرفته اند که شکستهای پی در پی امریکا و کشورهای خائن منطقه را جبران نمایند . با توجه به فضای کنونی منطقه خاور میانه و پیروزی قطعی دکترین سیاست منطقه ای جمهوری اسلامی ایران بر تمامی کشورها دور ونزدیک اینگونه اقدامات مذبوحانه دور از انتظار نیست . تصاویر دیدارهای ترکی فیصل  یار غار فرقه منافقین و عامل دستور بگیر امریکا وکشورهای منطقه برای هر گونه اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران ، نشان از یاس دشمن از بدست آوردن حتی کوچکترین پیروزی در منطقه دارد .

بطور قطع مردم غیور ایران اسلامی در راهپیمائی سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب پاسخ قاطع خود را به ترامپ و نوکران منطقه ای امریکا وبه گفته ی او گاوان شیرده خواهند داد .  


ملاقات اخیر ترکی بن فیصل با فرزام کمال آبادی بهایی معروف

خواندن 531 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی