بهائیت بازیچه دولتهای استکباری

چهارشنبه, 21 فروردين 1398 06:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : مدیر گروه فرق انحرافی مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم، گفت: بهائیت نسخه‌ای تجویز شده از سوی جهان استعمار و نظام سلطه برای سرزمین شیعی ایران است، که تا به حال نتوانسته جایگاهی در بین ایرانیان پیدا کند.

حجت‌الاسلام علیرضا روزبهانی در یکی از  نشست های فانوس شهر بهارستان اصفهان ،  با اشاره به اندیشه‌های انحرافی بهائیت، اظهار کرد:  از جمله دلایلی که این فرقه یک جریان مُنحط اجتماعی محسوب می شود تزلزل در ارکان بنیادین این فرقه است.

وی افزود: اگر در دین اسلام و انبیا و اولیای الهی و حتی در زندگی صحابه ایشان  مطالعه و تامل کنیم نکات بسیار پندآموز، بنیادین و استواری خواهیم آموخت که خدشه و تزلزلی نداشته اند.

این کارشناس فرق انحرافی بیان کرد: علی محمد باب در اثر نخست خود به نام تفسیر سوره یوسف مدعی بابیت امام دوازدهم شیعه، حضرت حجت بن الحسن المهدی علیه السلام شد.

حجت‌الاسلام روزبهانی، با بیان اینکه علی محمد باب در طول عمر خود  بخاطر ادعاهایش دو بار توبه کرده است خاطر نشان کرد: متن توبه  در همان کتاب چاپ شده است که لعنت خدا بر کسی که مرا وکیل امام غایب بداند، لعنت خدا بر کسی که مرا باب امام بداند، لعنت خدا بر کسی که مرا منکر نبوت حضرت رسول بداند، لعنت خدا بر کسی که مرا منکر انبیای الهی بداند و لعنت خدا بر کسی که مرا منکر امامت امیرالمومنین و سایر ائمه اطهار بداند.

وی تصریح کرد: با این اوصاف دیگر جای شبهه ای نیست که علی محمد باب نه باب امام زمان(عج) است و نه خود امام زمان بلکه یک انسان منحرفی است که با این کارش عده ای را همراه با خود به جهنم ابدی می کشاند.

حجت‌السلام روزبهانی ادامه داد : بهائیت یک بار وجود اعجاز برای پیامبران را لازم دانسته و یک زمان آن را نفی می‌کند و در حقیقت در بحث معجزه هم جز تناقض و سردرگمی چیزی در بهائیت وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه اصلی ترین تعلیم از تعالیم دوازده گانه بهائی وحدت عالم انسانی است، گفت: باوجود اینکه پیروان بهاییت مدعی اند که تفاوتی میان نوع انسان از هیچ لحاظ وجود ندارد اما در کتاب خطابات عبدالبهاءجلد3 صفحه 48«سیاهان آفریقا را گاوهایی در قالب انسان خطاب می کند

مدیرگروه فرق انحرافی مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم، با تاکید براینکه اهداف صهیونیستی هماهنگی و رابطه زیادی با نوشته‌های رهبران بهاییت دارند، تاکید کرد:  این دو موضوع از یکدیگر جدا نمی‌شود چرا که بهاییت یا اسرائیل هرکدام که نیاز به کمکی داشته دیگری به او کمک کرده و با یکدیگر همکاری داشته‌اند و جالب است فرقه ای که ادعای وحدت عالم انسانی دارد چرا تاکنون اقدامات پلید رژیم صهیونیستی را محکوم نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: بهائیت از ابتدای شکل گیری بازیچه دست قدرتهای استعماری بوده و به صورت یک اهرم و ابزار مطمئن به بهره برداری های مختلف رسیده است.

به گفته وی، فرقه ضاله بهائیت نسخه‌ای تجویز شده از سوی جهان استعمار و نظام سلطه برای سرزمین شیعی ایران است که تا به حال هم نتوانسته جایگاهی در بین ایرانیان پیدا کند.

 

خواندن 618 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی