چاپ کردن این صفحه

منادیان صلح ونگهداری سلاح ومهمات در منزل !!!!

جمعه, 03 خرداد 1398 07:19 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در شرایطی که بهاییان در تریبون‌های جهانی و رسانه‌های مختلف، ادعای انتشار صلح می‌کنند و افتخارشان این است که پیامبرشان، اهل جنگ و خون‌ریزی نبوده و حتی خود را مظلومان صلح‌طلبی می‌خوانند، در منازلشان مهمات جنگی پنهان می‌کنند.

برابر اخبار رسیده به این پایگاه ، دادستان شهرستان «سربیشه» استان «خراسان جنوبی» از کشف مقادیری فشنگ جنگی، سلاح برنو، فشنگ شکاری، ابزار تهیه گلوله و سایر اقلام تیراندازی که به صورت غیرمجاز در منزل یکی از عناصر فعال تشکیلات بهایی نگهداری می‌شد، خبر داد .

این در حالی است که مدت‌هاست روستای «دستجرد» سربیشه به عنوان هدف تشکیلات، مورد توجه سردمداران بهایی بوده و جلسات تشکیلاتی قابل توجهی در این منطقه برگزار می‌شد. لازم به ذکر است که شخص متخلف، از «خادمین» سابق تشکیلات بهایی بوده و نمونه دیگری از بهاییانی است که ادعای نوع‌دوستی دارند اما در شرایط حساس کشور، ستون پنجم دشمنان خارجی می‌شوند.

نگهداری سلاح ومهمات جنگی وحتی شکاری خارج از ضوابط قانونی اقدام مجرمانه داشته وفرد متخلف مورد تعقیب قرار میگیرد .ضمن آنکه در احکامرهبران بهائی بر رعایت مقررات تاکید شده است .اما باید انگیزه اینمخفی کاری واکاوی شود

خواندن 782 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Super User

آخرین‌ها از Super User