خشایار نبیلی : " بهائیت آیات قرآن را مصادره به مطلوب میکند "

سه شنبه, 18 تیر 1398 20:57 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

خشایار نبیلی 21 ساله که اهل سمنان و ساکن تهران است او در خانواده ای بهائی بدنیا آمده  است .میگوید از زمانی که در کلاسهای گلشن در کودکی حضور پیدا کرده متوجه تفاوت اعتقادی او با دیگران شده است . اوبا مطالعه وبقول اصحاب بها تحری حقیقت به اسلام رسیده و هم اکنون مسلمان است . او بعد از اسلام آوردن گفتگوهائی را بمنظور آگاهی بخشی به جامعه بهائیان خصوصا جوانان و عموم جامعه داشته است که گزیده ای از این گفتگوها در پایگاه درج خواهد شد . ولی در اینمطلب به نکته ای قابل تامل از این گفتگو میپردازیم

خشایار نبیلی (جوان تازه مسلمان شده) درباره مصادره به مطلوب و سوءاستفاده بهائیان از قرآن می گوید:
مبلغان و رهبران و یا بهتر بگوئیم مدیران جلسات بهائی در قرآن دنبال کلماتی می‌گشتند که به نفع خودشان باشد. یک بار یک نفر گفت که کلمه "بهاء” در قرآن وجود دارد، اینکه به چه معنی بود مهم نیست، آن‌ها استفاده خودشان را می‌کردند. روی کلمه "خاتم” هم خیلی تأکید می‌کنند که یعنی نگین انگشتر، نه پایان و اینجا دقیقاً نقطه‌ای است که بهائیت را توجیه می‌کنند و می‌گویند حضرت رسول (صلی الله علیه و آله و سلّم)، آخرین پیامبر نیستند. این طور حرف‌ها را مدام در کلاس درس اخلاق تکرار می‌کنند تا اعتقادات بچه‌ها را محکم نمایند و این طور نشان دهند که حتی در قرآن هم چنین سندی وجود دارد.

قابل توجه تمامی آنانیکه دغدغه حفاظت از اعتقاد اسلام  ناب دارند . باید با تمام ظرفیت در حوزه های علمیه ، دانشگاهها و حتی مدارس اینگونه القائات پاسخ داده شود  . بطور قطع تلاش شده اما میباید این تلاشها ادامه داشته باشد . فراموش نکنیم در ذهن متوهم بهائیان و تشکیلات فرقه ضاله بهائیت ایران مهد امر است و نمیتوان از آن دست کشید .

 

خواندن 1149 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی