نفوذ بهائیت در رسانه ها و مطبوعات در سایه غفلت مسئولین

شنبه, 30 آذر 1398 06:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : ایمان مطلق آرانی یکی از اعضای نهاد امنیتی تشکیلات بهائیت و فعال در فضای مجازی، در هشتمین شماره از ماهنامه بی محابا مقاله ای به چاپ رسانده است.

ایمان مطلق آرانی عضو نهاد امنیتی تشکیلات بهائی موسوم به هیئت صیانت است. هیئتی که ارتباط مستقیم با نهادهای امنیتی در اسرائیل دارد.

او همچنین یکی از اعضای فعال در فضای مجازی است که در گروه ها، کانال ها و پیج های مختلف اقدام به شبهه پراکنی نسبت به موضوع مهدویت و تبلیغ بهائیت می کند.
وی با استفاده از غفلت مسئولین و نهادهای نظارتی بر مطبوعات، اقدام به چاپ مقاله ای از خود در ماهنامه بی محابا نموده.
هشتمین شماره از ماهنامه "بی محابا" که آذر 98 انتشار یافته، مقاله ای از مطلق آرانی با عنوان "چیست آنچه خوشبختی می خوانندش؟" به چاپ رسیده است.

قابل توجه اینکه مطلق آرانی چندی پیش در گفتگو با یکی از منتقدین بهائیت از الفاظ ناشایست و بی ادبانه ای استفاده نمود، برخوردی از یک مبلغ بهائی که چهره ی واقعی خود را نشان داد.

این نشریات با یارانه ها  نظام اسلامی و با مجوزهای صادره از سوی نهادهای همین نظام فعالیت دارند اما معمولا آب به آسیاب دشمنان انقلاب میریزند . به مدیر مسئول که تذکر میدهی با مظلوم نمائی ادعای بی اطلاعی از سابقه نگارنده میکند . تا کی این نحوه عمل در نشریات باید در بقول معرف جهالت مدیران مسئول ادامه داشته باشد ؟ 

خواندن 380 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی