تحریک و تشویق بهائیان ایران برای عمل مجرمانه

چهارشنبه, 04 دی 1398 05:09 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : به نظر میرسد فتنه 88 در حال تکرار است وفرقه ضاله بهائیت با دستاویز قرار دادن برخی اعتراضات اخیر در کشور و البته بدستور مستقیم مرکز فرماندهی این فرقه در سرزمینهای اشغالی فلسطین و البته با هماهنگی کامل با صاحبخانه یعنی رژیم صهیونیستی اسرائیل قصد دارد بر این موج اعتراضات سوار و سهمی از این تلاش دشمنان انقلاب برای ضربه به ایران اسلامی داشته باشد .

 بیت العدل در آخرین پیام خود (مورخه 1 دسامبر 2019) خطاب به همه بهائیان و خصوصاً بهائیان ایران اعلام می کند:

موجب سرور معهد اعلی است که این احبّا (بهائیان) تلاش های خود را صرف پیشبرد نقشه پنج ساله در نقاطی که ساکنند می نمایند. چنین تلاشی باید مقصد اصلی آنان باشد...

اما نقشه پنج ساله مذکور، که شالوده، نتیجه و ثمره ی بیست سال برنامه ریزی و فعالیت بهائیت تا سال 2021 است و هدف اصلی آن مسئله "تبلیغ" است که در پیام های بیت العدل با عنوان "فرآیند دخول افواج مؤمنین" از آن یاد می شود. فرآیندی که با تشکیل کلاس های آموزشی و توانمندسازی بهائیان اقدام به تبلیغ تهاجمی علیه اعتقادات پیروان سایر ادیان می کند.

در اين طرح افراد وگروه های آسيب پذير اجتماعي، كودكان، نوجوانان، جوانان و افراد و طبقات مختلف اجتماعي مورد هدف قرار می گیرند.

از طرفی اساس این طرح بر پایه "تبلیغ" است و تبلیغ بهائیت طبق نص صریح قانون اساسی ایران جرم است و برای آن مجازات تعیین شده است.

با این وجود بیت العدل در این پیام ابتدا از بهائیان می خواهد که اقدامی نکنند که احبّا در ایران در معرض خطر قرار بگیرند! اما در سطور بعدی دقیقا 180 درجه موضع خود را تغییر داده و از آنان می خواهد در راستای پیشبرد نقشه پنج ساله که هدف آن تبلیغ است گام برداشته و اقدام به تشویق و تحریک بهائیان می نماید.

خواندن 472 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی