چاپ کردن این صفحه

تحریک و تشویق بهائیان ایران برای عمل مجرمانه

چهارشنبه, 04 دی 1398 05:09 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : به نظر میرسد فتنه 88 در حال تکرار است وفرقه ضاله بهائیت با دستاویز قرار دادن برخی اعتراضات اخیر در کشور و البته بدستور مستقیم مرکز فرماندهی این فرقه در سرزمینهای اشغالی فلسطین و البته با هماهنگی کامل با صاحبخانه یعنی رژیم صهیونیستی اسرائیل قصد دارد بر این موج اعتراضات سوار و سهمی از این تلاش دشمنان انقلاب برای ضربه به ایران اسلامی داشته باشد .

 بیت العدل در آخرین پیام خود (مورخه 1 دسامبر 2019) خطاب به همه بهائیان و خصوصاً بهائیان ایران اعلام می کند:

موجب سرور معهد اعلی است که این احبّا (بهائیان) تلاش های خود را صرف پیشبرد نقشه پنج ساله در نقاطی که ساکنند می نمایند. چنین تلاشی باید مقصد اصلی آنان باشد...

اما نقشه پنج ساله مذکور، که شالوده، نتیجه و ثمره ی بیست سال برنامه ریزی و فعالیت بهائیت تا سال 2021 است و هدف اصلی آن مسئله "تبلیغ" است که در پیام های بیت العدل با عنوان "فرآیند دخول افواج مؤمنین" از آن یاد می شود. فرآیندی که با تشکیل کلاس های آموزشی و توانمندسازی بهائیان اقدام به تبلیغ تهاجمی علیه اعتقادات پیروان سایر ادیان می کند.

در اين طرح افراد وگروه های آسيب پذير اجتماعي، كودكان، نوجوانان، جوانان و افراد و طبقات مختلف اجتماعي مورد هدف قرار می گیرند.

از طرفی اساس این طرح بر پایه "تبلیغ" است و تبلیغ بهائیت طبق نص صریح قانون اساسی ایران جرم است و برای آن مجازات تعیین شده است.

با این وجود بیت العدل در این پیام ابتدا از بهائیان می خواهد که اقدامی نکنند که احبّا در ایران در معرض خطر قرار بگیرند! اما در سطور بعدی دقیقا 180 درجه موضع خود را تغییر داده و از آنان می خواهد در راستای پیشبرد نقشه پنج ساله که هدف آن تبلیغ است گام برداشته و اقدام به تشویق و تحریک بهائیان می نماید.

خواندن 364 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

Super User

آخرین‌ها از Super User