تحرکات تشکیلات خائن بهائیت برای آشوب و اغتشاش!

دوشنبه, 23 دی 1398 05:45 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

بهائیت در ایران : شاید بتوان گفت که دی 98 از سخترین روزهای انقلاب اسلامی ایران بود که با حضور میلیونی ملت قهرمان ایران در بزرگداشت دلاور مردی از تبار ذوب شدگان در ولایت فقیه به روزهای اوج انقلابیگری ملت تبدیل شد . اما تنها کافیست بهانه ای پیدا شود تا تشکیلات و رسانه های خائن بهائی به میدان آمده و عرض اندام کنند.

 

رسانه های خائن بهائی فارغ از مخالفتشان با آموزه های رهبران خود مبنی بر عدم دخالت در سیاست، چرا موجب تحریک و ترغیب بهائیان ایران برای حضور در تجمعات غیرقانونی و آشوبگرانه می شوند؟

 

جامعه بهائی در ایران باید از خود و محافل محلی و ملی بپرسند چرا رسانه های خائن بهائی اینقدر پافشاری و اصرار در حضورشان در اغتشاشات دارند؟ و اینکه هدف این رسانه ها از ایجاد دردسر و مشکل برای بهائیان در ایران چیست؟آیا بیت العدل از سوی صاحبخانه برای ایجاد آشوب در ایران تحت فشار قرار دارد ؟

 

تشکیلات بهائیت در فتنه 88 تجربه کرد که حضور بهائیان در اغتششات چه هزینه ای برای آنان داشت ، این تشکیلات چه منافعی از این هزینه ها برای خود درو میکند ؟

 

خواندن 809 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی