بهائیان محتکر لایق حکم افساد فی الارضند

دوشنبه, 19 اسفند 1398 09:39 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : اقدامات مخرب عناصر بهائی در ایران، از قاچاق ارز و احتکار کالاهای ضروری گرفته تا جاسوسی و تلاش برای افزایش تحریم‌های بین المللی بر علیه کشورمان؛ این‌بار به دلّالی عناصر بهائی از نفس مردم به وسیله‌ی احتکار ماسک (در زمان شیوع کروناویروس) رسیده است.

 

وقتی خبر احتکار و گرانی ماسک و اقلام بهداشتی در کشور پس از شیوع کرونا ویروس منتشر شد، شاید برای خیلی‌ها سؤال شد که چگونه ممکن است مردم مسلمان و فداکار ایران که بارها نشان دادند در شرایط سخت از جان و مال خود برای یکدیگر می‌گذرند، در شرایط کنونی سودجویی از سلامت و جان مردم را پیشه کنند؟!
تا این‌جا که این خبر منتشر شد: به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ باند احتکار ماسک که از بهاییان برخی مناطق مرکزی کشور هستند شناسایی و متلاشی شد. در واقع تشکیلاتی که پیش‌تر، امنیت و معیشت مردم ایران را فدای طرح و تبلیغ خود در فضای بین المللی کرده و نقش ابزاری را برای دشمنان این مردم ایفا می‌کند، نیز می‌تواند
 در شرایط کنونی، سلامت و جان مردم را دستمایه‌ی سودجویی خود قرار دهد.
آری؛ متأسفانه در شرایطی که تشکیلات بهائیت به عنوان مدعی‌العموم، به هر بهانه‌ی به دنبال براندازی در ایران است . خود نیز دست به کار شده و زمینه‌ی نارضایتی عمومی و گسترش گفتمان نفرت را بر علیه جمهوری اسلامی در دست گرفته است.
چرا که
 وقتی شاخه‌های مختلف اردوگاه جنگ روانی دشمن را برای ایجاد تشویش عمومی بررسی می‌کنیم، متأسفانه به نقش‌آفرینی برخی لیدرهای پیرو فرقه‌ی بهائیت برمی‌خوریم که به طور سیستماتیک، با دستورالعمل‌های صادر شده از سوی سرویس‌های خارجی، محوریت این جنگ روانی را به عهده گرفته‌اند.
در این راستا، از قاچاق ارز و احتکار کالاهای ضروری گرفته تا تلاش برای محکومیت و در نتیجه افزایش تحریم‌های بین المللی برعلیه کشورمان، در حالیست که بهائیت، داعیه‌ای جز خدمت به وطن و شعاری جز وحدت انسان و تساوی ندارد!

خواندن 766 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی