یک بهایی در شهریار به دین مبین اسلام تشرف آورد

دوشنبه, 17 شهریور 1399 07:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران :  امام جمعه شهریار از تشرف یک فرد بهایی در این شهرستان به دین مبین اسلام خبر داد.

حجت‌الاسلام موسی سالمی در مصاحبه با خبرنگاران ، از تشرف یک بهایی در شهریار به دین مبین اسلام خبر داد و اظهار داشت: این آقا با جاری ساختن شهادتین به دین اسلام مشرف شد و با اختیار مذهب شیعه نام خود را در لیست محبان و شیعیان و اهل‌بیت (ع)، ثبت و ضبط کردند.

امام جمعه شهریار افزود: هیچ دینی نمی‌تواند احکام و اعتقاداتی همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد، زیرا کامل‌ترین و مفیدترین دستورات دینی، دستورات دین اسلام هستند که فرد با اعتقاد و پایبندی به آن‌ها خود را در جایگاهی می‌یابد که ابرار و صالحین هستند.

سالمی بابیان اینکه اسلام کامل‌ترین دین برای رسیدن به آرامش و سعادت است، گفت: دین اسلام برای رسیدن به آرامش و سعادت ابدی است و فرصت‌های بسیاری در این دین برای نزدیک شدن به خدا وجود دارد و امیدوارم همه بتوانند در محضر حق‌تعالی، پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) به وظایف خود عمل کنند و عامل به دستورات دینی و الهی باشند.

 

 

خواندن 454 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی