شکست عملیات روانی تشکیلات بهائیت

شنبه, 25 بهمن 1399 06:27 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : چندی پیش خبری در رسانه‌های متعلق به فرقه بهائیت و حامیان آنها منتشر شد مبنی براینکه منازل مسکونی بهائیان در شهرهای مختلف ایران مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفته است! که البته مانند گذشته در برخی رسانه ها و حتی برخی مقاماتی که منتظر اینگونه اخبار برای بهره برداری در سیاه نمائی از نظام ایران هستنند بازتاب داشت .و تشکیلات بهائیت در رسانه های خود و همسو با خود با آب تاب این خط فکری را بازنشر میداد .

اما واقعیت ماجرا چه بود؟

همانطور که پیشتر اعلام کردیم جمال‌الدین خانجانی چهره سرشناس بهائی که در رأس تشکیلات این فرقه در ایران قرار دارد، مدتی قبل به علت فعالیت‌های غیرقانونی در ایران مورد بازجویی و محاکمه قرار گرفت.

در میان اسناد بدست آمده از این شاه مهره بهائی مدارکی از خرید خانه‌های متعدد توسط تشکیلات یافت شد که به عنوان پایگاه‌های این فرقه در شهرهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این منازل که با پول تبرعات بهائیان ایران برای تشکیلات بهائیت خریداری شده و در اختیار دوستان و آشنایان خانجانی قرارگرفته است تا در روز موعود بتواند برای تشکیل جلسات تصمیم‌گیری اعضای این فرقه از آن بهره ببرند.

این ماجرا که منجر به کشف خانه‌های تیمی بهائیت و شکست پروژه‌ای دیگر از برنامه‌های تشکیلات این فرقه ضاله گردید، خشم حامیان را برانگیخت و با تیترهای دروغین درصدد جو سازی علیه هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی کشور برآمدند تا بتوانند تحریم‌ها و فشارهای علیه مردم ایران را افزایش دهند.

نکته قابل تأمل آنجاست که تشکیلات بهائیت بارها به اثبات رسانده به پیروان خود نیز رحم نمی‌کند و تبرعات آنها را برای اغراض شخصی و در راستای رفاه نزدیکان خودش هزینه می‌کند.

 

 

 

خواندن 317 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در شنبه, 25 بهمن 1399 07:01

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی