اخبار بهائیت

اخبار بهائیت (805)

یکشنبه, 29 دی 1398 06:32

نفاق در رسانه های بهایی

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : تشکیلات بهائی در رسانه های خود از یکسو از صلح، دوستی و وحدت عالم انسانی سخن می رانند و از سویی دیگر پیام هایی نفاق گونه و البته به اصطلاح  امید بخش مبارزه با نظام اسلامی منتشر می کنند.

بهائیت در ایران :حقیقت هر ادعایی در مواقع حساس است که آشکار می گردد.

 

بهائیت در ایران : شاید بتوان گفت که دی 98 از سخترین روزهای انقلاب اسلامی ایران بود که با حضور میلیونی ملت قهرمان ایران در بزرگداشت دلاور مردی از تبار ذوب شدگان در ولایت فقیه به روزهای اوج انقلابیگری ملت تبدیل شد . اما تنها کافیست بهانه ای پیدا شود تا تشکیلات و رسانه های خائن بهائی به میدان آمده و عرض اندام کنند.

بهائیت در ایران : چندیست یکی از مبلغین بهائی بنام نادر عطوفی در فضای مجازی اقدام به هتاکی و مستهجن گویی و استفاده از کلمات رکیک می کند.

چهارشنبه, 11 دی 1398 07:52

دورویی بهائیت در قبال جشن کریسمس

نوشته شده توسط

بیت العدل با پوشش خبری رسانه های خود و همچنین برگزاری جشن های کریسمس، آموزه های بهائیت را زیر سؤال می برد.

چهارشنبه, 04 دی 1398 05:09

تحریک و تشویق بهائیان ایران برای عمل مجرمانه

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : به نظر میرسد فتنه 88 در حال تکرار است وفرقه ضاله بهائیت با دستاویز قرار دادن برخی اعتراضات اخیر در کشور و البته بدستور مستقیم مرکز فرماندهی این فرقه در سرزمینهای اشغالی فلسطین و البته با هماهنگی کامل با صاحبخانه یعنی رژیم صهیونیستی اسرائیل قصد دارد بر این موج اعتراضات سوار و سهمی از این تلاش دشمنان انقلاب برای ضربه به ایران اسلامی داشته باشد .

بهائیت در ایران : ایمان مطلق آرانی یکی از اعضای نهاد امنیتی تشکیلات بهائیت و فعال در فضای مجازی، در هشتمین شماره از ماهنامه بی محابا مقاله ای به چاپ رسانده است.

 آذربایجان شرقی - ۱۳۹۸/۸/۲۹

 بهائیت در ایران : مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: اگر امروز به ظاهر بهائیت، این فرقه را حس نمی‌کنید به منزله عدم فعالیت آنها و یا عدم حضورشان نیست زیرا قسمت قابل توجه دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر از این فرقه بوده است.

صفحه1 از101

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی