مقالات بهائیت

مقالات بهائیت (2416)

سه شنبه, 28 اسفند 1397 06:00

مقایسه «بازدارندگی از زنا» در اسلام و بهائیت

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : در جوامع مختلف دنیا تناسب تخلف یا همان ارتکاب جرم یابزه با احکام آن یک رتابطه منطقی داشته و اگر این نباشد اساسا قاعده بازدارنده گی از ارتکاب به جرم نخواهد داشت . با اینحال پیامبرخوانده‌ی بهائی با حکم به پرداخت جریمه‌ی نقدی برای زناکارها و متجاوزین به عُنف، راه را برای گسترش بی‌عفَتی و نااَمنی در جامعه هموار کرده است: «قَد حَکم الله لِکلّ زان و زانیه دیة مسلمة إلی بیت‌العدل و هی تِسعة مَثاقیل مِن الذَهب و إن عادَ مَرة اُخری عودوا به ضِعف الجزاء هذا ما حکم به مالک الأسماء (1)؛ خداوند حکم داده است برای هر مرد و زن زناکاری که دیه‌ای به بیت‌العدل بپردازند و مقدار آن نه مثقال طلاست؛ اگر دوباره زنا کنند، لازم است در مقابل آن دو دیه پرداخت کنند، این حکم از جانب مالک اسماء است».

پنج شنبه, 23 اسفند 1397 06:15

بهائیان جشنهای نوروز را هم میخواهند مال خود کنند

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : با یک دستکاری دغلانه توسط اتاق فکر بهائیت ، اگر عبارت نوروز را به انگلیسی: «Naw Ruz» در اینترنت جستجو کنید، متوجه خواهید شد که تشکیلات بهائیت از آنجا که تاریخ و پیشینه‌ای ندارد، برای معرفی تشکیلات خود به جهانیان، جشن نوروز باستانی ایران زمین را به نام خود مصادره کرده است. این‌ها همه بر خلاف ادعای پوچ صداقت و امانت بهائیت در خدمت به میهن‌شان است.

پنج شنبه, 23 اسفند 1397 06:03

بررسی اشتراکات فکری بهائیان و آمریکایی‌ها؛

نوشته شده توسط

روح آمریکایی در کالبد بهائی‌گری

بهائیت در ایران : حجت الاسلام والمسلمین رضانژاد عضو هیأت علمی مجمع عالی حکمت به تبیین «نقش اباحه گری و خرافه گرایی فرقه بهائیت در تحریف مکتب انتظار» پرداخت و گفت: متأسفانه گاهی اوقات از تریبون دولت هم حرف هایی درباره پیوستن به نظم نوین جهانی زده می شود که از نظر جریان شناسی این حرف ها از دهان بهائی ها شنیده شده است و رهبر معظم انقلاب هم چنین سخنانی را سخیف دانستند. جناب حجت الاسلام والمسلمین رضا نژاد این سخنان را در پنجمین نشست تخصصی «واکاوی و مواجهه با شبهات و جریان های فکری و فرهنگی مهدویت» در  بنیاد مرکز پژوهش های مسجد مقدس جمکران برگزار شد ، بیان نمودند که این پایگاه بدلیل پرداختن به موضوع اباحه گری و اهمیت بیات ایراد شده بازنشر میدهد .

چهارشنبه, 22 اسفند 1397 06:01

مکاشفات جناب بهاء از جنس 000 !!!

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران  : طبق باور بهائیت، مكاشفات پيامبران حقيقی هستند و در عالم بيداری رُخ می‌دهد. اما پیامبرخوانده‌ی بهائیت در برخی مکاشفاتش، از عشق بازی خود با روح القدس سخن به میان آورده است! اما به راستی مگر روح القدس در منظر بهائیت، همان روح مقدسی نیست که پیامبران را در انجام رسالتشان یاری می‌کرد؟! پس چگونه جناب بهاء با او عشق‌بازی می‌کرد؟!

چهارشنبه, 22 اسفند 1397 06:01

فرقه ضاله بهائیت پس از پیروزی انقلاب اسلامی

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : با عنایت به دشمنی تمام عیار بهائیان با مردم مسلمان ایران اسلامی در  دوره سلطنت پهلوی خصوصا پهلوی دوم ، پیروزی انقلاب اسلامی میتوانست برخوردهای بسیار سخت را برای بهائیان بدنبال داشته باشد . اما علیرغم این انتظار و تنفر قابل درکی که مردم انقلابی از این فرقه داشتنند بجز آنها که جنایاتشان کاملا آشکار و قابل پیگیری قضائی بود مابقی بهائیان در نظام اسلامی ماندند و تا کنون هم علیرغم تمام دشمنیهای این فرقه ی سیاسی به زندگی خود ادامه میدهند .با عنایت به ورود به دهه پنجم این نظام مقدس اسلامی بر آن شدیم هر چند مختصر، وضعیت این فرقه ضاله ، پس از پیروزی انقلاب را واکاوی نمائیم .

سه شنبه, 21 اسفند 1397 07:37

دامگستري بهائيت براي جذب اقشار آسيبپذير

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : 172سال پيش، هنگامي اولين دعاوي بهائيت در ايران اظهار شد که مردم تحت مشقتهاي ناشي از بيکفايتي پادشاهان قاجار، دستاويزي ميطلبيدند تا اميدي باشد براي رفع ناملايمات و نيل به فردايي بهتر. در اين راستا، ادعاي تغيير و منجيگري، ملعبهاي شد براي سوداگريهاي سودجويانِ دستپروردهي استعمار. هرچند مباني ارائه شده به قدري بياساس و نامعتبر جلوه کرد که مردم بسيار زودتر از آن چه اين داعيان انتظار داشتند به توخالي و بيفايده بودنش پي بردند. اکنون پس از يک قرن و نيم پيگيري و کمک استعمارگران و استکبار جهاني به اين فرقه، جمعيت پذيرندگان اين ادعا در سراسر جهان حتي به 3/% درصد هم نميرسد.

صفحه1 از302

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی