مقالات بهائیت

مقالات بهائیت (3138)

دوشنبه, 29 دی 1399 05:49

جنایات فرقه ضاله بهائیت ( بخش دوم )

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : جنایات این فرقه نسل به نسل منتقل شد و ظاهرسازی ها هرگز نتوانست در نگاه مردم و تنفر آنان از این فرقه تغییری ایجاد نماید .

بهائیت در ایران : فریدون آدمیت در مورد قساوت شورشیان بابی می‌نویسد: اسیران جنگی را دست و پا می‌بریدند و به آتش می‌سوختند.

یکی از کاربران توئیتر در صفحه شخصی خود نوشت: بهاییت و بهائیان امروزه ادعای صلح و پرهیز از خشونت دارند، ولی واقعیت اینه تاریخ این فرقه پره از قتل‌ها و وحشیگری‌های اعضای این فرقه علیه بشریت و بخصوص مسلمانان.
به برخی از این جنایات اشاره می‌کنم:

بهائیت در ایران : بهائیان همواره در عرصه های حقوق بشری یکی از سوژه های تبلیغاتی دنیای غرب علیه ایران بوده اند گویا این جماعت، مظلومان و ساکتان تاریخ بوده و در حق آنها ظلمی بزرگ رقم خورده است .

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، بهائیان همواره در عرصه های حقوق بشری یکی از سوژه های تبلیغاتی دنیای غرب علیه جمهوری اسلامی بوده اند گویا این جماعت ،مظلومان و ساکتان تاریخ ایران بوده و در حق انها ظلمی بزرگ رقم خورده است شاید تاکنون فکر می کردید بهائیت ، یکی از فرقه های انحرافی است و توسط کانونهای استعماری ایجاد شده است .

بهائیت در ایران: بهایی‌گری در قرن سیزدهم هجری در ایران پا به عرصه وجود گذاشت و به عنوان حرکتی علیه سنت‌های دینی و اجتماعی حاکم بر جامعه به حیات خویش ادامه داد. بروز این جنبش در ایران زمانی بود که پس از جنگ‌های این کشور و روس، به علت افزایش تماس با فرهنگ اروپایی، نوگرایی افکار بسیاری از متفکران و نیز عوام را به خود مشغول کرده و در نتیجه مخالفت با سنت‌های نادرستی مانند استبداد شاهان، زمینه برای ظهور حرکت‌های اجتماعی فراهم شده بود.

سه شنبه, 23 دی 1399 06:01

بهائیت و رژیم پهلوی کودتای انگلیسی

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : به بهانه ایام پیش رو و آغاز 42 سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی ایران با توکل به خداوند متعال قصد داریم مروری به مناسبات فرقه ضاله بهائیت و رژیم پهلوی داشته باشیم . آنچه مهم است نسل بعد از انقلاب باید بداند که رژیم پهلوی در مناسبات درونی خود چگونه دشمنان اعتقادات مردم را به اصلی ترین مشاوران و کارگزاران خود در مسئولیتهای اجرائی میگمارد . و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل .

تاریخ تولد۱۹۰۳، یزد

فوت۱۰ ژانویه ۱۹۸۵، تهران

محل دفنبهشت زهرا

مقام قبلیوزیر امور خارجه (۱۹۵۹۱۹۶۰)

زادهغلام‌عباس آرام۱۲۸۲یزد

بهائیت در ایران : عباس‌ آرام‌، یا آن‌طور که‌ بر روی‌ سنگ‌ قبر او در بهشت‌ زهرا نوشته‌ شده‌، غلامعباس‌ آرام‌ فرزند علیرضا، متولد سال‌ ۱۲۸۲ شمسی‌، مردی بود که‌ در رژیم‌ سابق‌ حدود هفت‌ سال‌ وزارت‌ امور خارجه‌ و چندین‌ سال‌ مقام‌ سفارت‌ و سناتوری‌ و غیر آن‌ را بر عهده‌ داشته‌ است‌.

دوشنبه, 22 دی 1399 07:08

جنایات فرقه ضاله بهائیت ( بخش اول )

نوشته شده توسط

بهائیت در ایران : جنایات این فرقه نسل به نسل منتقل شد و ظاهرسازی ها هرگز نتوانست در نگاه مردم و تنفر آنان از این فرقه تغییری ایجاد نماید .

بهائیت در ایران : اینکه جریان بابیت و بهائیت با هدایت سرویس اطلاعاتی روسیه تزاری ظهور و بروز پیدا کرد شکی نیست اما اینکه این دولت تا چه سطحی حاضر به پرداخت هزینه برای این جریان فرقه ای باشد جای تامل دارد .

صفحه1 از393

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی