تبریک از نوع انگلیسی برای سالگرد تولد پیغمبری که خودشان ساختند

سه شنبه, 23 آبان 1396 11:34 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کوتاه خواندنی :

بهائیت در ایران :  «ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس با انتشار پیامی یکصدمین تولد پایه‌گذار بهائیت را به پیروان این فرقه ضاله تبریک گفت. در پیام «می» آمده است: «تاثیر تعالیم بهاءالله را نمی‌توان دست کم گرفت. زندگی او و آموزه‌هایش الهام‌بخش مردم زیادی است و ما می‌توانیم از درایت‌های او بهره ببریم» ترزا می افزود: «بهایی‌ها بخش مهمی از جامعه انگلیس به شمار می‌روند؛ آنها به استقرار جامعه‌ای یکپارچه از طریق تعالیم جهانی، برابری و پیشرفت اجتماعی متعهد هستند.» نخست‌وزیر انگلیس در پیام خود افزود: «یکبار دیگر بهترین آرزوهایم را تقدیم جامعه بهائی سراسر کشور و در تمام دنیا می‌کنم

 

خانم ترزا می ظاهرا مطالعه و اطلاعات کافی در رابطه با فرقه بهائیت را ندارند . لذا به ایشان باید گفته میشد  فرقه بهائیت در اواخر دوره قاجار توسط سرویس انگلیس پس از تولد نامشروعش توسط سرویس روسیه  توسط انگلیسی‌ها مورد هدایت قرار گرفته و با حمایت تمام اجازه فعالیت و گسترش در ایران را پیدا نمود . رشد انگلی این فرقه شبه ماسونی، در دوره پهلوی شدت گرفت به نحوی که بسیاری از شخصیتهای دولتی اعم از نخست‌وزیر، وزیران، مدیران ارشد اقتصادی و امنیتی، امرای ارتش و ساواک، در حاکمیت پهلوی خصوصا پهلوی دوم بهائی بودند. بهائیت بدلایل متعدد پیوند عمیقی نیز با صهیونیسم بین‌الملل دارد.
بطور قطع جریان انحرافی بهائیت میباید مورد حمایت استعمار گر پیر قرار گرفته و صد البته اگر خانم می پیام نمیدادند باید باعث تعجب میشد . بهر حال فرقه ضاله بهائیت از همان سالهای اولیه پیروزی انقلاب در سال 57 بعنوان ابزاری علیه انقلاب مردم مسلمان ایران مورد بهره برداری قرار داشته و دارد بطور قطع حرمت شکنی عاشورا در سال 88 آخرین حرکت فرقه ضاله نخواهد بود . 

خواندن 358 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی