خواب خرگوشی شورای رهبری بهائیت :

شنبه, 19 خرداد 1397 09:43 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
خواب خرگوشی شورای رهبری بهائیت : تصویری از تظاهرات اعتراضی بازگشت و حمله نیروهای صهیونیست به این اجتماع

بهائیت در ایران : در رسانه ها طی یکماه گذشته اخباری از سرزمین اشغالی فلسطین دیده و شنیده میشود که کلید واژه آن بازگشت است . تظاهرات اعتراضی در نوار عزه با عنوان بازگشت به سرزمین مادری . طبق معمول رژیم کودک کش صهیونیستی هم تا کنون بیش از 150 نفر را در این اعتراضات به شهادت رسانده که گفته شده 16 نفر از آنان کودکان هستنند این تظاهرات مقارن است با روز جهانی قدس که در اغلب کشورهای مسلمان بنابر رهنمود حضرت امام خمینی (ره) راهپیمائیهای عظیم حمایت از مردم فلسطین برگزار میگردد. حالا با توجه به این فضا که حتی جامعه بین الملل هم آنرا محکوم میکند . شورای به اصطلاح رهبری فرقه ضاله بهائیت که به لطف صاحبخانه در حیفای تحت تصرف اسرائیل . خود را بخواب خرگوشی زده و حتی بر خلاف آموزه های آئین خود ، اساسا این کشتار را نمیبیند و بجای آن در صدد است که از حقوق همجنسیگرایان دست بکار شده است             

                                                         
نهاد رهبری بهائیت موسوم به بیت العدل، هرگونه انزجار بهائیان از همجنس‌بازها را ممنوع اعلام و دفاع از این افراد را بر بهائیان لازم می‌داند. اما به راستی چگونه نهاد بیت العدل، بهائیان را در قبال دفاع از حقوق هم‌جنس‌بازان مسئول می‌داند، اما در برابر پایمال شدن خون فلسطینیان در بیخ گوشش، سکوت اختیار و آن را دخالت در سیاست می‌داند؟!

نهاد رهبری بهائیت موسوم به بیت العدل، در پاسخ به تعیین رویکرد بهائیان نسبت به همجنسگرایان آورده است: «هدف آیین حضرت بهاءالله تحقق وحدت ارگانیک نوع بشر است و بهائیان موظفند هرگونه تعصبی را از زندگی خود بزدایند و به همگان احترام گذارند. بنابراین، هرگونه تعصب یا انزجار از همجنسگرایان، مخالف و مغایر با روح آیین بهائی است. افزون بر این بهائیان مأمورند که مدافع و حامی مظلومین باشند و باید از کسانی که حقوقشان نقض شده با تمام توان دفاع کنند...».[1]
اما این بیانیه‌ی نهاد موسوم به بیت العدل در حالیست که:
اولاً: هرچند بیت العدل در ظاهر از عمل همجنسگرایی نهی ضمنی داشته، اما عملاً هیچ‌گونه بازداشتی از جانب پیامبرخوانده‌ی بهائیت در خصوص ارتکاب همجنس‌بازی دیده نمی‌شود؛ همچنان که در کتاب اقدس می‌خوانیم: «إنّا نَستَحیی أن نَذکُرَ حُکمَ الغِلمان إتَّقُوا الرَّحمن یا مَلأ الإمکان و لا تَرتَکِبوا ما نَهیتُم عَنه فی اللُوح و لاتَکونوا فی هِیماء الشَهَوات مِن الهائِمین [2]؛ ما حیا می‌کنیم که حکم همجنس‌بازی را ذکر کنیم. ای جماعت، به درگاه خدای رحمان تقوا پیشه کنید و مرتکب نشوید آن‌چه را از آن در لوح نهی شدید و در بیابان شهوترانی در زمره‌ی متحیرین نباشید». همچنین در بهائیت نبود نهی از فعل، دالّ بر جواز و امکان انجام آن است: «عدم ذکر در الواح الهی، نفس جواز است؛ زیرا منهی، از نصوص استنباط می‌شود».[3] این در حالیست که ادیان الهی در برابر این عمل خلاف فطرت، علناً مخالفت خود را اعلام داشته و مجازات مرگ را برای مرتکب آن تعیین کرده‌اند.[4]
ثانیاً: دفاع از پدیده‌ی همجنس‌بازی که علاوه بر نابودی نسل بشر، به شیوع بیماری‌های روحی و فيزيولوژی (نظیر بيمارهای عفونی، ويروسی همانند هپاتيت، ايدز، سفليس و شیوع ساير بيماری‌های مقاربتی و...) منتهی می‌شود، در حقیقت دفاع از به نابودی کشاندن نسل بشر است. همچنین دفاع از این عمل خلاف عقل و عرف، به پوچی آموزه‌ی تطابق دین با علم و عقل در بهائیت خواهد انجامید.
ثالثاً: چگونه نهاد بیت العدل، بهائیان را در قبال دفاع از حقوق همجنس‌بازان مسئول می‌داند، در حالی که وقتی پای دفاع از مردم ستمدیده‌ی فلسطین (که بیخ گوش بیت العدل، با سلاح‌های ممنوعه‌ی اسرائیل به شهادت می‌رسند) به میان می‌آید، حسّ مسئولیت‌پذیری از جانب این نهاد به چشم نمی‌خورد؟! آری؛ در جهان‌بینی تشکیلات بهائیت، گویا دفاع از خون کودکان فلسطینی، دخالت در سیاست است و ممنوع، اما دفاع از همجنس‌بازها، دفاع از مظلوم و وظیفه‌ی بهائیان است!

پی‌نوشت:
[1]. ترجمه و تلخیص پیام بیت العدل، مورخ 27 اُکتبر 2010 م، درباره‌ی رویکرد بهائیان به همجنسگرایان.
[2]. حسینعلی نوری، اقدس، نسخه‌ی الکترونیکی، ص 104.
[3]. عبدالحمید اشراق خاوری، مائده آسمانی، بی‌جا: مؤسسه‌ی ملّی مطبوعات امری، 129 بدیع، ج 2، ص 42.
[4]. كتاب مقدس عهد جديد، اساطير، تهران، 1383ش، انجيل لوقا 20:13؛ امام خمینی (ره)، تحریرالوسیله، نجف أشرف: الطبعة الثانية مطبعة الآداب، 1390 ق، ج 2، ص 470.

 

 

خواندن 242 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی