روایتی از اعدام شش زندانی بهایی در میدان تیر شیراز

چهارشنبه, 30 خرداد 1397 09:22 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : این تیتر یکی از سایتهای وابسته به بهائیت بود که در تاریخ 18 ژوئن 2018 برابر با 26/خرداد نود هفت خود نمائی میکرد . در تیتر این مطلب به تاریخ وقوع آن اشاره ای نشده بود. و خواننده تا قسمت پایانی متوجه تاریخ این اعدامهای ادعائی این سایت وابسته به بهائیت نمیشد . در انتهای مطلب آمده که این اعدامها مربوط به تاریخ 26 خرداد سال 1362 است و به نظر میرسد نویسنده مطلب قصد داشته بنوعی سالگرد اجرای حکم را یاد آوری نماید . اما نکته حائز اهمیت در ذکر این مطلب مربوط به 35 سال پیش آنهم با عباراتی عاطفی و تلاش ایشان جهت بر انگیختن احساسات خواننده بقدری ناشیانه است که ایشان فراموش کرده اند که مردم انقلابی خصوصا آنها که دستی در مبارزه با رژیم بهائی پرور پهلوی داشته اند ، میدانند که بهائیت در مدت حکومت پهلویها خصوصا پهلوی دوم با هدایت بهائیت ، جا خوش کرده در دربار چه خیانتهائی به این مردم روا داشته اند . و البته نویسنده فراموش کرده بنویسد این استوار فهندژ بهائی بود که مردم انقلابی در شیراز را به حمایت از رژیم پهلوی بگلوله بست و فقط در این اقدام جنایتکارانه این بهائی 11 نفر از مردم بی دفاع و انقلابی به شهادت رسیدند .

نویسنده به نظر میرسد حضور پر رنگ بهائیان در هدایت پهلویها خصوصا محمد رضا را فراموش کرده اند . این نویسنده باید تاریخ بخواند . این دکتر ایادیها بودند که خطوط اصلی مقابله با انقلابیون را به شاه این مملکت دیکته میکردند . این پرویز ثابتی بهائی بود که به مهمترین مهره ساواک در امنیت داخلی رسیده بود و دستور شکنجه و آزار انقلابیون را صادر میکرد . بهائیان نباید فراموش کنند که تعدادی از شکنجه گران همین ساواک بهائی بودند انقلابیون نام آرش را هیچگاه از یاد نخواهند برد .

جناب صنیعی بهائی بعنوان آجودان در دفتر محمد رضا چه وظیفه ای بر عهده داشت . اموال این مردم توسط ثابت پاسالهای و هژبر یزدانیها به غارت برده شد این افراد که نبض اقتصاد و فرهنگ جامعه مسلمان ایران را بدست داشتنند مگر نه این است که از بهائیان متعصب بوده   و هیچ عقل سلیمی به این نتیجه نخواهد رسید که اینان برای منافع مسلمانان قدم بر میداشتنند . مگر بهائیان در طول 40 سال پیروزی انقلاب جز دشمنی با مردم ایران فرصت کار دیگری هم داشته اند ؟

حالا چگونه است بعد از گذشت 35 سال نویسنده برای اعدام شش عضو بهائیت شیراز پیراهن پاره میکند پدران و مادرانی که توسط جنایتکاران بهائی به خاک و خون غلطیدن انسان نبودند ؟ چگونه ممکن است یک اقدام برای یکی بسیار خوب و برای دیگری امری جنایتکارانه معرفی شود .

نکته دیگر در این مطلب ترسیم غیر واقعی از وضعیت زندانها میباشد از بهائیان باید پرسید آیا وضعیت زندانهای ساواک در زمان مدیریت پرویز ثابتی و یا سیهبد نصیری با شرایط زندان حال حاضر قابل مقایسه است حداقل انصاف داشته باشید و بقول معرف حداقل یک سوزن به خودتان بزنید بعد یک جوالدوز به دیگران .

به نظر میرسد هدف نویسنده از نگارش این مطلب پیگیری سناریوی مظلوم نمائی بوده است که این سیاست هم نخ نما شده و مصرفی برای جامعه آگاه و بیدا ر ندارد .

اگر هم هدف دوشیدن ارباب است که ما کاری نداریم تا دلتان می خواهد ارباب را بدوشید . !!!

محمودی خرداد 97

 

خواندن 228 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی