سرکار خانم طاهری به کجا چنین شتابان !!

یکشنبه, 03 تیر 1397 13:38 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

بهائیت در ایران: دقت کردید در هر صنفی در جامعه ایران روشهائی برای توجه و شاخص شدن وجود دارد . در خوانندگان ، بازیگران ، پزشکان ۀ مدیران و... و صد البته برای قشر وکیل هم شاخص شدن راه روش خودش را دارد .

مثلا چگونه خانم شیرین عبادی به جایزه نوبل رسید . او هم یک وکیل بود .  و یا اینکه دقت کردید سرکار خانم نسرین ستوده چرا و با چه هدفی دائما در رفت آمد زندان قرار دارد ؟ و یا اینکه ... حرف این است چگونه میشود انسانها برای شاخص شدن نیاز به هزینه کردن پیدا میکنند . متناسفانه در برخی موارد هم این هزینه ها برای افراد واقعا غیر قابل تحمل میشود ، اما باز هم برای رسیدن به هدف حتی حاضر است هزینه کند .

سرکار خانم زینب طاهری به نظر میرسد از نوع رفتار خانمهای وکیل قبل از خود بسیار رضایت داشته اند، که همان رفتار را با همان شیوه ها دنبال می کنند . ما میگوئیم سرکار خانم طاهری این روش شما را به سرمنزل مقصود نمی رساند.

اگر شما هم بدنبال یک مدال هستید بفرمائید ما این مدال را از منابع داخلی تهیه کنیم جون اکر خارجیه برات مدال تهیه  کنه شما را مدیون خودش کرده و آنوقت است که دیگر جای برگشتی ندارید . به سرگذشت سرکار خانم عبادی توجه خاص داشته باشید دیگر برگشتی نیست و هر روز هم بیشتر از دیروز غرق خواهید شد .

متاسفانه ایروزها عادت شده در برخی اقشار جامعه مثل اساتید و مربیان دانشگاه که پز روشنفکری سر میدهند رفتار اینگونه است که هر چه از دهنشان خارج میشود علیه نظام و دولتمردان او میزنند و اسم آن را روشنفکری میدانند . مثلا فکر کنید استادی که  حتی حداقلی از دفاع مقدس 8 ساله  را درک نکرده بیاید تحلیل جنگ کند چه اتفاقی خواهد افتاد . حرف ما این است خاص شدن به چه قیمتی ؟

حتی زمانی پیش می آید که برای اینکه فقط نشان دهد که مخالف نظام است بر واقعیات هم چشم می بندد. دقت کنید ایشان وکالت چه عناصری را بر عهده داشته اند و البته با این هم کاری نداریم در مورد آخر یعنی قبول وکالت محمد ثلاث آنهم  بعد از انشاء را دادگاه بدوی، با این تیتر که او بی گناه است، یااینکه متهم تحت شکنجه قرار گرفته و اعتراف کرده است و... این نوع رفتار اگر برای توجه دشمنان ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی نیست پس برای چیست ؟

به نظر میرسد در همان ساعات اولیه دستگیری محمد ثلاث و پائین کشیدن او از اتوبوس ایشان دسترسی به تلویزیون نداشتند و یا اینکه سناریوی خود را ننوشته بودند که ثلاث روی تخت بیمارستان دقیقا اعتراف به عمل خود کرده و حتی از انجام آن پشیمان هم نیست. این مصاحبه روی تخت بیمارستان است زیر شکنجه نیست.

سرکار خانم طاهری  از بی‌گناه جلوه دادن قاتلی که عاشق اعدام بود و بدان افتخار میکرد تا سردادن داد بیگناهی برای کسی که اطلاعات هسته‌ای ایران را به اسرائیل می فروخت. و یا اقدام به دفاع از کسی که نطفه فرقه ای را در ذهن جوانان و ... ایران زمین میکرد بدنبال دمکراسی هستید یا اینکه نیم نگاهی به سازمانهای خاص آنور آبی دارید .

بعد از اعلام حکم محمد ثلاث تمام ادعاهای شما بدون استناد صرفا بر این معطوف بوده که این جانی فرقه ای  بی گناه است . پس سوال این است اگر این اتوبوس را جناب ثلاث نرانده که خود اعتراف دارد که او اینکار را کرده پس چه کسی این عمل جنایتکارانه را انجام داده است ؟ سوال دوم اینکه حالا که با افتخار میگوید که اینکار را انجام داده ام میباید تحمل مجازات این رفتار جنایتکارانه را داشته باشد . دلیلی ندارد که اگر فردی دارای تفکری سیاسی و فرقه ای بود اولیاء دم از حق خود بگذرند یا اینکه نظام باید ملاحظه نماید . شما که حقوق خوانده اید حق الناس غیر قابل گذشت از سوی محاکم قضائی است مگر آنکه اولیا دم خود رضایت دهند . چرا با مصاحبه های متعدد سعی دارید رفتار عوامفریبانه از خود بروز دهید . این شتاب برای چیست ؟

دادگستری تهران خبر از دستگیری خانم طاهری دادند اما باید پرسید در کجای دنیا در حوزه منافع ملی وکلا حق دارند یک دستگاه حاکمیتی را زیر سوال برده و بدون توجه به فضای حاکم بر جامعه به فریب افکار عمومی بپردازند. بعد هم سینه سپر کنند و هر آنچه لیاقت خودشان است به نظام حاکم و دستگاههای مرتبط با آن نسبت دهند . اگر از همان اول دستگاه قضائی سخت گیری لازم را برای این مهم انجام میداد دیگر طاهریها جرات نمیکردند به حوزه منافع ملی وارد شوند . 

در پرونده معدوم ثلاث که منجر به برخورد با خانم وکیل گردید ریاست دادگستری تهران توضیحاتی داده اند که در جای خود شنیدنی است

"اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران روز گذشته درخصوص ادعا‌های زینب طاهری گفت: خانم وکیلی که این روز‌ها با ادعای وکالت از محکوم علیه، داد بی‌گناهی او را سر داده است؛ اصلا در فرایند دادرسی در دادسرا و دادگاه و مرحله فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور، وکیل این فرد نبوده و پرونده را مطالعه نکرده و از جزئیات پرونده اطلاع ندارد و بعد از قطعیت دادنامه با محکوم علیه ملاقات و از او وکالت گرفته و بر مبنای آن از دیوان عالی کشور تقاضای اعاده دادرسی کرده و دیوان نیز بعد از بررسی، قرار رد درخواست اعاده دادرسی را صادر کرده است."

سرکار خانم طاهری انسان عاقل بر اساس شنیده ها و شانتاژ تعدادی افراد معلوم الحال اظهار نظر نمی کند . عاقلانه تر رفتار می کردید بطور قطع کرامت وکلا بیشتر حفظ می گردید .

حامد محمودی 3 تیر ماه 97

خواندن 199 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی