بهائیت فرقه است .

دوشنبه, 04 تیر 1397 12:56 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نویسنده: فاطمه رنجبر 

بهائیت دین نیست، بلکه فرقه‏ای استعماری و غیر آسمانی است . رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمينى (ره) نیز بهائیت را یک حزب سیاسی دانستند و بیان نمودند:

" بهائی ها یک مذهب نیستند ، یک حزب هستند . حزبی که در سابق انگلستان پشتیبانی آنها را می کرد و حالا هم آمریکا دارد پشتیبانی می کند."( صحیفه نور، ج17، ص266-267)

حمایت استعمارگران از بهائیت بر کسی پوشیده نیست ، با مطالعه کتب بهائیان و اسناد و مدارک موجود، می توان نتیجه گرفت که بهائیت فرقه‏ای استعماری است. در این بخش قصد داریم چند سند در این زمینه خدمتتان ارائه دهیم. انشاء الله که مورد توجه شما قرار بگیرد:

1- به هنگام جنگ اول جهانی، ریاست بهائیت با عبدالبهاء بود. وی که به ظاهر خود را مسلمان وانمود می کرد وحتی بر خلاف تحریم مرام بهائیت ، به نماز جماعت مسلمانان حاضر می شد، در بحبوحه ی این جنگ ، به سود انگلیسی ها و به زیان عثمانیان مسلمان جاسوسی می کرد تا جائی که "جمال پاشا" فرمانده قوای عثمانی تصمیم گرفت وی را در دامنه ی کوه کرمل به دار آویزد.(قرن بدیع  ، ج3، ص297و 298) به محض اینکه این خبر توسط اداره ی اطلاعات ارتش انگلستان به کابینه ی آن کشور رسید ،" لردکرزن" و "لردلامینگتون" به تلاش افتادند و "لردبالفور" در مقام وزیر امور خارجه ی انگلیس با تلگرافی فوری به"ژنرال النبی"(فرمانده سپاه انگلیس در فلسطین) دستور می دهد تا با تمام قوا در حفظ و صیانت عباس افندی و خانواده و دوستان او بکوشد. ژنرال النبی نیز به فرمانده ی جبهه ی حیفا فرمان می دهد که اقدامات لازم را برای حفظ رئیس بهائیان معمول دارد. پس از فتح حیفا و نجات عباس افندی از چنگ جمال پاشا ، ژنرال النبی تلگرافی به لندن مخابره کرده و سلامت جناب افندی را به مصادر امور گزارش می دهد.

چون قوای متجاوز انگلیس وارد فلسطین می شود، عباس افندی به استقبال آنان می شتابد و انبارهای بزرگی از آذوقه را که پیش تر مهیا ساخته و پنهان کرده بود ، در اختیار ارتش بیگانه قرار می دهد و این در حالیست که در همان زمان ، مردم فلسطین و بلکه همه ی سرزمین عثمانی در قحطی و گرسنگی ناشی از جنگ به سر می برندو هر روزه جمعی از مردم بر اثر فقر و بی غذایی هلاک می شدند. این جاسوس اجنبی پرست گندم هایی را که محصول آب و خاک این کشور مسلمان بود ، دزدانه ذخیره کرده بود تا شکم تجاوزگران بیگانه را سیر کند و به خاطر چنین خدمات شایانی و و ارزشمند ، از طرف انگلستان موفق به دریافت لقب "سر"(sir) و نشان عالی پهلوانی( knight hood) گردید. (بهاءالله وعصر جديد، ص ٧٧)

2- عبدالبهاء در ٢٨ نوامبر ١٩٢١ميلادی  ، در سن هفتاد و هشت سالگی  درگذشت . درارتباط با  وقایع  رخ داده شده پس از درگذشت عبدالبهاء در صفحه 638 کتاب قرن بدیع اثر قلم شوقی افندی ، آورده شده:

"جرائد و مطبوعات مهمّه ی عالم نيز از قبيل "تايمز لندن"،  "مورنينگ پست"، "ديلی ميل"،  "نيويورک رلد"، "لوتان"،  " تايمز هندوستان " و عدّه ی ديگر از او راق و نشريّات در اقطار متعدّده و السنهء مختلفه در اين مصيبت به درج مقالات مشروحه پرداختند و بتجليل و تکريم نفس مقدّسی که در راه اتّحاد و اتّفاق عالم انسان و تأسيس صلح عمومی و تأمين رخاء و سعادت بشری چنان خدمات گرانبهائی اهدا نموده مألوف گشتند. "

در ادامه در صفحه640  کتاب قرن بدیع آمده:

" در عقب عرش مطهّر اعضاء عائلهء مبارکه و از وراء آنها نمايندهء عالی مقام حکومت انگلستان سِر هربرت ساموئل و حاکم قدس شريف سِر رونالد استورس  و حاکم فنيقيّه سّر استوارت سايمس حرکت ميکردند"

 3- بهائيان مورد حمايت جاسوس‌هاي آمريكا بوده‌اند، يكي از سفيران آمريكا درباره جلب رضايت بهائيان چنين مي‌نويسد:

"ما از پرايور خواسته‌ايم كه از رهبران بهائيان بپرسد كه در صورت امكان چه اقدامات حفاظتي ما مي‌توانيم براي آنها به انجام برسانيم و مي‌ترسيد (جاسوسان) همه شما درباره مسأله بهائيت فعاليت خوبي كرده كه قابل تقدير است به همكاران ايراني (جاسوسان) اطلاع بدهيد كه ما از آنها (بهائيان) حمايت مي‌كنيم."( اسناد لانه جاسوسي شماره 377)

پرايور ظاهراً از كشيش‌هاي كليسا بوده كه وابسته به صهيونيست‌هاي آمريكا كه نقش مهمي در رابطه با بهائيان در ايران و دولت آمريكا داشته است. سفيران آمريكا در ايران در گزارشات خود تأكيد كرده‌اند كه نقش وي (جاسوسي) بايستي مخفي باشد. (مقاله آقای امیرعلی حسن لو با عنوان تحليلي بر شيوه‌هاي حمايتي آمريكا از بهائيت و پيامدهاي آن در ايران برگرفته از سایت پایگاه اطلاع رسانی موسسه آینده روشن)

در تاریخ ظهور و بروز بهائیت ایندست مطالب کم نیستنند که موید این مهمند که بهائیت اساسا با هدفی مشخص طهور پیدا کرد و در شرایط فعلی نیز با هدفی کاملا روشن ابزاری دست استعمارگران کهنه و نو میباشد  . هر کدام از موضوعات مطروحه نیاز به تشریح و توضیح و ارائه اسناد و مدارک دارد که با رجوع به مطالب درج شده در پایگاه قابل برداشت هستنند .

 

خواندن 212 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی