حکمرانی بهائیت در سایه رژیم پهلوی!

پنج شنبه, 18 بهمن 1397 08:51 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به بهانه فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

بهائیت در ایران : فرقه ضاله بهائیت و سرسپردگان آن در طول قرون اخیر از زمان پیدایشش، نه تنها به اسلام و مسلمانان، بلکه به ایران آنقدر خیانت کرده‌اند که بسیاری از افرادی که با نظام جمهوری‌اسلامی هم دشمنی دارند، نمی‌خواهد خود را به این فرقه بچسبانند. این مطلب کوتاه از یک فرد با گرایشات سلطنت طلب مقیم سوئد است ونمیتوان او را به نظام اسلامی ربط داد . البته این مطلب مدتها پیش منتشر شده و غرض از بازنشر آن بهانه فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است . 


امید شریفی دانا یکی از هواداران جوان سلطنت‌طلبان مقیم سوئد است که در مطلب خود  با بیان اینکه فتنه بهائیت ساخته و پرداخته استعمار انگلیس است، اذعان کرده بود که بهائیان پس از آنکه در ترور و کشتار بسیاری از مردم ایران نقش داشتند، همون یهودی‌های صهیونیست به مظلوم‌نمایی روی آوردند. این اپوزیسیون خارج‌نشین همچنین به تصویب حداقل ۲۳ قطعنامه علیه ایران توسط کنگره آمریکا در دفاع از فرقه بهائیت اشاره نمود و گفت که بسیاری از موسسان و مدیران رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و در راس آنها بی‌بی‌سی فارسی بهائی بوده و هستند.

امید دانا در ادامه پرده‌برداری از حقایق فرقه بهائیت، با بیان اینکه اعضای این فرقه در طول تاریخ و بخصوص در زمان جنگ جهانی اول برای انگلیسی‌ها جاسوسی می‌کردند و در قابل آن هدایا و لقب‌های سلطنتی دریافت می‌نمودند، در صفحه فیسبوکش گفت: “چرا ژنرال آلنبی انگلیسی پس از فتح فلسطین برای حضرت عبدالبهاء مراسم بزرگداشت می‌گیرد و به ایشان لقب «سرِ» و «نایت هود» را که فقط مخصوص شوالیه‌های انگلیسی است می‌دهد؟ عزیزان بهائی زیر بزرگداشت انگلیس برای عبدالبها نزنند که عکس‌هاش موجودهچقدر انگلیس دست و دلباز بود ما خبر نداشتیم برگزاری بزرگداشت و دادن لقب شوالیه به حضرت عبدالبهاء! اونم فقط بخاطر اینکه ایشان یک رهبر دینی است! …“

این فعال اپوزیسیون درباره ارتباط بهائی‌ها با رژیم صهیونیستی و یهودیت هم با بیان اینکه تنها چهار کشور یعنی آمریکا، جمهوری چک (پایگاه رسانه‌های دولتی آمریکا مانند «رادیو فردا»)، «تایوان» (تحت حمایت آمریکا) و جزیره وانواتو در اقیانوس آرام، شهر بیت‌المقدس را به‌عنوان پایتخت اسرائیل شناخته‌اند، درباره مورد آخر گفت: “رئیس جمهور کشور ناشناخته وانواتو گفته بیت‌المقدس پایتخت اسرائیل است. وقتی میگم فاضلابها به یک جا ختم میشوند همینه مافیای بهائیت در کشور ناشناخته وانواتو سرمایه‌گذاری عظیمی کرده است و قراره در آنجا معبد بزرگ بهائیت «مشرق الاذکار» تاسیس نماید. امروز متوجه شدم کشور وانواتو که بر روی نقشه بزور میتوان پیدایش کرد جز چهار کشوریست که بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته است …”

نکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد، اینست که افشاگری‌های اینچنینی بر اساس اسنادی بیان می‌شود که پیشتر توسط نویسندگان مختلف ایرانی در کتاب‌های متعدد در سالهای پس از انقلاب اسلامی منتشر شده است، اما بیان آنها در قالب افشاگری توسط برخی از عناصر اپوزیسیون ازجمله «امید دانا»، همان‌طور که قبلا  گفته شده، در راستای تطهیر وجه سلطنت‌طلبان انجام می‌شود. برای نمونه، همین «امید دانا» در ادامه سخنانش درباره فرقه ضاله بهائیت، مدعی شد که «محمدرضا پهلوی» مخالف بهائیان بود و در اردیبهشت ۱۳۳۴ دستور تخریب «حظیرهالقدس» عبادتگاه بهائیان را صادر کرد! این در حالیست که در موضوع مذکور، پس از فشار جامعه روحانیون و مسلمانان و بخصوص سخنرانی‌های مرحوم فلسفی، رژیم پهلوی مجبور به تخریب معبد کذایی بهائیان شد، اما نفوذ فراماسون‌ها و بهائی‌ها سال به سال در بدنه رژیم پهلوی افزایش پیدا کرد، تا جایی که «امیرعباس هویدا» که بهائی بود، حدود ۱۳ سال نخست‌وزیر رژیم پهلوی بود و بهائی‌ها خدمات بسیاری برای خاندان پهلوی و در تخریب ارزش‍های اسلامی انجام دادند.

این روزها حال و روز سلطنت‌طلبان آنقدر وخیم شده که برای کسب آبرو و وجهه در بین مردم ایران، به افشاگری علیه دوستان بهائی خود روی آورده‌اند و اعضای این فرضه ضاله را فدای کسب آبروی خود می‌کنند. والبته این نگاه جناب دانا در جای خود قابل تامل است .با همان ادبیات آقای دانا باید گفت تاریخ پهلوی دوم مملو از جنایت بهائیان به مردم مظلوم وستمدیده مسلمان ایران ، که تماما با حمایت رژیم حاکم انجام میگرفته است .اگر شاه دستور تخریب یکمحل تجمع بهائیان را صادر کرداز روی فشاری بود که مردم به رهبری روحانیت به حکومت وارد میکردند .هدف شاه کمکردن این فشارها بود . وگرنه چه قبل وچه بعد از تخریت این مکان  بهائیان سایه اجرائی حکومت پهلوی بوده اند . 

خواندن 120 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی