آیا بهائیت جز سکوت در برابر جنایت رژیم کودک کش اسرائیل راه دیگری دارد ؟

جمعه, 20 ارديبهشت 1398 06:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کوتاه وخواندنی :

بهائیت در ایران:  فرقه ضاله بهائیات از ابتدای شکل گیری رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت همه جانبه در صدد تقویت این رژیم جعلی برآمدند.

فرقه ضاله بهائیات از ابتدای شکل گیری رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت همه جانبه در صدد تقویت این رژیم جعلی برآمدند. اگرچه تا پیش از این نیز بهائیان در مقدمات شکل گیری این رژیم تاثیر گذار بوده اند.
در نشریه رسمى محفل ملى بهائیان ایران آمده است: "با نهایت افتخار و مسرّت، بسط و گسترش روابط بهائیت با اولیاى امور دولت اسرائیل را به اطلاع بهائیان می رسانیم و در ملاقات با بن‏گوریون نخست‏ وزیر اسرائیل، احساسات صمیمانه بهائیان را براى پیشرفت دولت مزبور به او نمودند و او در جواب گفته است: از ابتداى تأسیس حکومت اسرائیل، بهائیان همواره روابط صمیمانه با دولت اسرائیل داشته ‏اند.(1)
شوقی افندی با صراحت تام در حمایت اسرائیل از بهائیان می گوید :(هر) شعبه‌ای به نام موقوفات بهائی در فلسطین دایر شد و هر چیزی که به جای دیگر به نام مقام متبرکه بهائی به اَراضی مقدسه می‌رسید، از پرداخت مالیات معاف بودند.(2)

آیا علیرغم جنایت علیه کودکان وغیر نظامیان از سوی رژیم غاصب اسرائیل در سرزمینهای اشغالی تا کنون بیانیه ای ، اظهار نظری ویا حداقل محکومیتی از سوی تشکیلات بهائیت دیده اید .سوال پس صلح عمومی  در بهائیت به چه معناست ؟این صلح عمومی میباید در رویا اتفاق بیافتد یا بازخورد واقعی هم دارد . آیا سکوت در برابر جنایت های ضد بشری  صلح عمومی را برقرار میکند .
منابع:
1- جواد منصوری، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، چاپ اول، ج1، ص332 به نقل از: اخبار امری، سال 1330، ش5، صص 8 و 14)
2- شوقی افندی، توقیعات مبارکه، 125 بدیع، ص 85

خواندن 167 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی