چاپ کردن این صفحه

آیا مدعیان اصل یگانگی انسان به اعتقاد خود باور دارند وبدان عمل میکنند ؟

دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 20:17 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پیشاپیش از درج تصاویر پوزش می طلبیم :

بهائیت در ایران : بهائیان مدعی پذیرفتن اصل یگانگی نوع انسان هستند و هدف از عدالت را ایجاد اتحاد بین انسان ها ذکر می کنند.

بهائیان مدعی پذیرفتن اصل یگانگی نوع انسان هستند. اینکه هیکل یک جامعه انسانی، یک کل به هم وابسته و هماهنگ است... و درد و رنج های آن، همه را مبتلا می کند... و هدف از عدالت ایجاد اتحاد بین انسان ها ذکر می شود...

ارتباط عدالت ذکر شده در بهائیت با حکومت استعمارگر آمریکا، رژیم کودک کش صهیونیست و مسیحیت تبشیری چیست؟ و اساسا نزد پیرواناین فرقه چگونه مورد ارزیابی و پذیرش قرار میگیرد ؟

آیا میتوان انتظار داشت با دوستی و ارتباط با عاملین و مسببین این جنایات  به صلحعمومی ویا بعبارتی همان یک کل بهم پیوسته وهماهنگ رسید ؟

تصویرها این اعتقاد را قضاوت خواهند کرد :

صاحبخانه بیت العدل بهائیان میباید جنایت میکرد ، میکند و خواهد کرد تا به مقصود خود برسد !!!

اگر این جنایت وآدمکشیها نبود این نقشه تغییراتی این چنین نداشت  :

آیا ساکنین در فلسطین جزئی از انسانهای روی زمین نیستنند ؟  صلح عمومی بهائیت وحقوق بشر اسرائیلی با آنها چگونه رفتار کرده است ؟وصد البته که بهائیان باز هم دم بر نیاوردند .

در یمن چگونه گذشت ؟بزیبان ساده مردم انتخاب کردند که دیگر دیکتاتوری را بر نتابند . همانهمشد اما مگر امریکا و نوچه های منطقه ای او توانستنند خواست مردم را گردن نهند .ائتلاف عربی برهبری رژیم کودک کش سعودی شکل گرفت و به وحشیانه ترین شکل زن و مرد وکودکان و زیر ساختهای یمن آماج حمله قرار گرفت .مهمات را امریکا وبرخی کشورهای اروپائی تدارک میدیدند و کشتار وجنایت علیه بشریت ، توسط عربستان وکشورهای کوچک منطقه بوقوع میپیوست . دیگر در یمن چیزی بنام انسانیت وجود خارجی نداشت .در همین بحبوحه تشکیلات بهائیت بجای محکوم کردن عملیات علیه غیر نظامیان بدنبال حفظ جان چند تن بهائی ساکن یمن بود .

تشکیلات بهائیت هم برای جا نماندن از غافله بدون هیچ گونه توجهی به جنایاتی که ائتلاف می آفریند ، فقط بفکر تعداد اندک بهانیان ساکن یمن بود . کجایند داعیه داران اصل صلح عمومی خفه شدند یا اینکه اربابان اجازه حرکت به آنها نمی دهند ؟!  

آقایان وخانمهای بهائی ، اینجا یمن است و اینها هم انسانند وآرزویشان آرامش :

 

این تصویر هر روزه در حال تکرار در سرزمین مظلوم یمن است کجایند مدعیان صلح عمومی . دریغ از یک محکومیت خالی .

خانمها و آقایان بهائی نسل کشی مسلمانان در میانمار را دیده اید . کشتار داعشیان مزدور امریکا و اسرائیل و دولتمردان اروپائی در عراق و سوریه را مشاهده کرده اید .جنایت ارتش تروریست امریکا و دست پرورده اش داعش آنقدر آزار دهنده بود که اربابان داعش هم دیگر تاب تحمل را از دست دادند .گوشتان و چشمتان را باز کنید این جنایتها در مورد انسانهای خواهانصلح روی داده شما چه کردید ؟

حامد محمودی اردیبهشت 98

خواندن 257 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Super User

آخرین‌ها از Super User