انتخابات سال 98 فراموش نکنیم که : منافقین، معاندین و فرق ضاله در کمین موج سواری!

شنبه, 22 تیر 1398 17:02 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : سال هاست که در عرصه انتخابات جمهوری اسلامی، شاهد فعالیت ها، موضع گیری ها و ایجاد تنش و دوگانگی فراوان از سوی معاندین و جریانات فکری و اعتقادی هستیم. فعالیت های انتخاباتی که شاید حتی در خود کشور هم میزان آن به قدر عملکرد آنها نیست!

اما به راستی هدف آنها از این واکنش ها، فعالیت ها و جهت گیری ها چیست؟

با نگاهی به ادوار گذشته برگزاری انتخابات، با موجی از هجمه های رسانه ای و تخریب ها علیه برخی دستگاه ها و شخصیت های مرتبط با برگزاری این امر مهم مواجه می شویم. شورای نگهبان، نهادهای اجرائی، نظارتی و امنیتی و افراد شاخص این دستگاه ها به شدت مورد تخریب و حملات گروه هایی قرار میگیرند که در داخل کشور هیچ رسمیت و یا مقبولیتی ندارند. گاه این نوع حملات با مرتبط نمودن ضعف های بخش های دیگر به این مساله، گاه با سواستفاده از اشتباهات گذشته آنها و گاه با تمسخر و از بین بردن وجهه افراد انجام می پذیرد.

اینها همان گروه هایی هستند که در بازه های حساس و پرچالش نظام که کشور نیازمند نیروی انسانی، ایده ها، راهکارها و نقدهای کارآمد برای حل مشکلات مردم در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هستند، وجود ندارند! اما بالعکس در دوره های سرنوشت ساز این ملت، سعی در دخالت، گمراهی افکار و انحراف اذهان جهت پیش برد اهداف شوم خویش دارند.

گروه هایی که برای تغییر در حکومت و رسیدن به خواسته های خود، مردم کوچه و بازار را به خاک و خون کشیده و یا با حربه های گوناگون، سعی در انحراف و به قهقرا کشیدن کودکان و جوانان دارند.

مثال آن را با مروری بر قتل ها و ترورهای مردم به قصد فشار به حکومت و یا ایجاد تحریم ها و فشارهای بین المللی از طریق دشمنان قسم خورده انقلاب و دولت های استعمارگر می توان مشاهده کرد.

حال سوال اینجاست که این مشارکت حداکثری دشمنان مردم در انتخابات با چه هدفی صورت می گیرد؟

دلسوزی برای فرهنگ این مردم؟ یا برای معیشتشان؟ و یا جوانان ؟ و ؟

در حقیقت هدف آنها متزلزل کردن اراده ملت و بدبین کردن آنها نسبت به حکومت و نظام اسلامی، و حتی فراتر از آن، بدبین کردن آنها به دین و مذهبی است که تاریخ گواه آن بوده که برتر از آن وجود ندارد.

برخلاف رویه ای که برخی رسانه های مخالف نظام در آن سعی دارند القا کنند که انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات در ایران امری فرمایشی و نمایشی است، و اینکه شخص رئیس جمهور بر اساس ساز و کاری ورای انتخابات به مسند قدرت می رسد، حرکت این رسانه ها خود گویای مطلب است و نشان دهنده آنکه خود نیز می دانند این انتخاب، فقط از طریق رای مردم انجام می گیرد و سرنوشت کشور و ملت در گرو همین انتخاب مردمی است.

این گروه ها همواره به دنبال ایجاد تزلزل و از بین بردن نظام جمهوری اسلامی بوده اند و در نتیجه آن سعی دارند از یق بهره گیری از رسانه ها و فضاهای مجازی تاثیر خود را بر مردمی که تعیین کننده این مهم هستند گذاشته و آنها را از انتخاب صحیح و مناسب دور کنند.

اما در نهایت مساله به همین معاندین و دول پشتیبان آنها برمیگردد. این گروه ها حیاتشان وابسته به خواسته های دولت هایی است که سعی در سرنگونی نظام ایران دارند. چه بسا فرقه هایی که ساخته و پرداخته و دست پرورده همین دولت ها هستند و اگر دشمنی این کشورها با ایران وجود نداشت، به جرات می توان گفت که هیچکدام از این گروه ها و فرقه ها اصلا وجود خارجی نداشتند. بر این اساس است که به عنوان عامل ضدفرهنگی و سیاسی علیه ایران تغذیه و پرورانده می شوند و سعی در خشکاندن ریشه های مستحکم این مرز و بوم دارند.

که در این میان فرقه ها و گروه هایی که سردمداران آنها حتی اعضای خود را در غفلت و گمراهی و جهل نگاه می دارند تا به این وسیله قدرت و ثروتی دست و پا کنند! فرقه های ضاله ای چون بهائیت، که نقش عامل فرهنگی-سیاسی را بازی می کنند، و یا گروه های تکفیری و وهابی و گروهک هایی چون منافقین که بعنوان عامل نظامی و تروریستی از آنها استفاده می شود از این دسته اند.

مساله اینجاست که تحرکات دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در هر پوشش و شگردی، برای مردمان این مرز و بوم نخ نما گردیده است همچون گذشته با شرکت حداکثری در عرصه انتخابات موجب افشا و ابطال سیاستهای خصمانه آنان خواهد شد.

نتیجه آنکه هم میباید کاندیدها توجه کنند که قطعا این گروهها در کمین هستنند که آنها را ابزار فتنه خود قرار دهند . وهممردم عزیز و دلاور میهن اسلامی باید توجه کنند . که فضای مجازی و فضای انتخابات کمینگاه دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه است . مردم فهیم ایران اسلامی درک صحیح و هوشمندانه دارند اما کاندید ها باید مراقبت کنند تا اینکه بهانه افرینی نکنند .

 

خواندن 184 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی