دستگاههای نظارتی در حوزه اصناف مراقب باشند " تبلیغات خاموش بهائیت "

شنبه, 22 تیر 1398 17:03 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در این آشفته بازار صنایع دستی و بدلیجات که به نظر میرسد هیچگونه نظارتی هم بر آن نباشد . جریانات فرقه ای دست بکار شده و روز بروز بر فعالیت خود در قالب یک تبلیغ خاموش می افزایند .

اگر به این فروشگاهها سری بزنید نمادهائی از فرق شیطان پرستی گرفته تا گروههای منحرف موسیق4ی از جمله متالها و ... به چشم میخورد . حالا چندی است که فرقه ضاله بهائیت هم به این نتیجه رسیده که از این مسیر یک تبلیغات خاموش را دنبال نماید .

فرقه ضاله بهائیت که از هر روشی برای ترویج افکار و اعتقادات باطل خود در ایران بهره می‌گیرد اخیراً سعی دارد با فروش اقلام با اِلِمان‌های بهائی به نوعی تبلیغات خود را عمومی تر کنند. یکی از این اقلام، زیورآلات و بدلیجاتی است با عبارات بهاء و برخی متون کتب بهائی و بعضا کلام  سرکرده فرقه که چون به زبان عربی است در ذهن خریدار -به غلط- عبارات قرآن را متبادر می‌سازد. بهائیان برای فروش این محصولات در فضای مجازی تبلیغات  انجام می‌دهند
جای تعجب نیست که در بی عملی نهادهای ذی ربط در نیروی انتظامی و اصناف تا نهادهای دولتی طبق اخبار رسیده بهائیان در بازار اقدام به تهیه ، تولید و فروش لباس احرام و کفن مسلمانان می کنند.

خواندن 134 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی