نکته : چرا باید مقابل فتنه سازی بهائیان ایستاد؟

یکشنبه, 10 شهریور 1398 20:29 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کوتاه و خواندنی :

بهائیت در ایران : در فضای کنونی بین المللی کدام رژیم است که گسترش نفوذ نظاممقدس جمهوری اسلامی را مساوی به محو خود میداند ؟

حال در پاسخ دید که کدام جریانات سیاسی و غیر سیاسی در جهت منافع آن رژیم در حال زوال در داخل وخارج کشور در حال فعالیتنند ؟

میل و گرایش بهائیان به اسرائیل منحصر به مردان این فرقه ضاله نبوده و زنانشان نیز تمام قد در خدمت اسرائیل می باشند.

مری ماکسول، معروف به روحيه خانم، همسر آمریکائی شوقی افندی با صراحت تمام در مورد رابطه بهائیت با اسرائیل می گوید:

من ترجیح می‌دهم که جوانترین ادیان (بهائیت) از تازه‌ترین کشورهای جهان (اسرائیل) نشو و نما نماید و در حقیقت باید گفت آینده ما (یعنی بهائیت و اسرائیل) چون حلقه‌های زنجیر بهم پیوسته است.( اخبار امری، دیماه ۱۳۴۰، شماره ۱۰، شماره صفحات مسلسل ۶۰۱، ژانویه ۱۹۶۲، آخرین پاراگراف.)

نتیجه آنکه : از آنجایی که بهائیان آینده ای مشترک بین خود و اسرائیل ترسیم کرده اند و اسرائیل نیز در جنگ همه جانبه با جهان اسلام بالاخص ایران می باشد، بهائیان یکی از دشمنان اصلی ملت ایران محسوب می شوند و باید در دفع مکر و حیله آن ها به هر طریقی کوشید.

 

 

خواندن 112 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی