نوشین جعفری، بهائی زاده نفوذی و هتاک

جمعه, 22 شهریور 1398 18:10 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : هم‌سویی جریان‌های بهائیت، ضداسلام و ضدانقلاب، حزب اصلاحات و برخی سلبریتی‌ها با نوشین جعفری (عنصر هتاک و رابط سفارت‌های خارجی)، نشان از نفوذی گسترده در کشورمان دارد. عوامل نفوذی که تلاش برای استحاله‌ی فرهنگی ایران اسلامی دارند و متأسفانه عوامل آن، برخی ارکان قدرت کشور را در اختیار داشته و یا سر در آخور اموال بیت المال دارند!

نوشین جعفری دختر قدرت‌الله جعفری از سران حزب پان‌ایرانیسم و فرقه‌ی ضالّه‌ی بهائیت است که در جریانت فتنه 88 نیز بازداشت شد. پس از دستگیری جعفری در سال 88 حزب پان‌ایرانیسم کمپینی حمایتی برای آزادی این مجرم سیاسی- امنیتی به راه انداخت.(1)
نوشین جعفری عکاس مشهور سینما، پس از امیرحسین میراسماعیلی (روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب روزنامه جهان صنعت) و پویان خوشحال (مقاله‌نویس روزنامه اصلاح‌طلب ابتکار) سومین فردی است که در فضای مجازی، آگاهانه و علناً، اقدام به انتشار عبارات هتاکانه درباره‌ی ساحت مقدس امامان معصوم (علیهم السلام) نموده است.
 وی علاوه بر عکاسی به صورت آزاد در حوزه سینما و تئاتر، عکاس و خبرنگار روزنامه‌ اصلاح‌طلب اعتماد به مدیرمسئولی الیاس حضرتی نماینده مردم تهران است و رابطه بسیار نزدیکی با برخی از سلبریتی‌ها دارد.(2)نوشین جعفری در تاریخ 13 مرداد 1398 در یک مهمانی در محله‌ی ولنجک (مهمانی خاصی که برخی عوامل سفارت انگلستان و چند تن از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون در آن حضور داشتند) توسط ضابطان قضایی بازداشت شد. جعفری علاوه بر هتاکی به مقدسات در فضای مجازی، رابط اصلی سفارت انگلستان با هنرمندان سینماست.(3)
پس از دستگیری نوشین جعفری (ادمین اکانت هتاک) یاردبستانی چهار گروه بیشتر از همه نسبت به این بازداشت واکنش داشتند:
گروه اول: تعدادی از اکانت‌های توییتری همسو با اکانت یاردبستانی بودند که به براندازان مشهورند و عموماً با اسامی مستعار و ساختگی فعالیت می‌کنند و مرتباً در حال لجن‌پراکنی علیه انقلاب و هتاکی به اهل‌بیت (علیهم السلام) هستند.
گروه دوم: چهره‌های شاخص ضدانقلاب و فتنه‌گر نظیر احمد باطبی (فتنه‌گر و درخواست‌کننده تحریم‌های ضدایرانی از آمریکا) بودند که به نوعی کمپین‌های حمایتی برای آزادی این عنصر ضدانقلاب و ضداسلام تشکیل دادند.

گروه سوم: روزنامه‌نگاران، رسانه‌ها و عناصر شاخص حزب اصلاحات نظیر مصطفی تاجزاده (از چهره‌های شاخص اصلاحات)، پروانه سلحشوری (نماینده‌ی اصلاح‌طلب مجلس و عضو کارگروه زنان روستایی معاونت امور زنان ریاست جمهوری) و...، به دفاع علنی از نوشین جعفری پرداختند.
گروه چهارم: اما گروه چهارم مربوط به سلبریتی‌ها و بازیگران مشهور سینمایی بود که از قضا پرونده‌‌ی پرباری در دفاع از افراد ضدانقلاب و زندانیان سیاسی و امنیتی دارند، پس از انتشار خبر بازداشت نوشین جعفری، حمایت خود از او را اعلام و سعی کردند به سفیدسازی او بپردازند. ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده، باران کوثری، هانیه توسلی، نیما رئیسی، آزاده صمدی، سارا بهرامی، بهرام رادان و علیرضا معتمدی، سحر دولتشاهی و ... از جمله چهره‌هایی هستند که اقدام به حمایت از این هتاک به اهل‌بیت (علیهم السلام) و متهم به جاسوسی کرده‌اند.

اما به راستی حمایت علنی جریان‌های سیاسی معاند اسلام و ایران و تلاش برای سفیدسازی متهمی که هنوز روند دادگاهش برگزار نشده، چه معنایی دارد؟! آیا عناصر اصلاحات داخل کشور که اکثر مناصب قدرت را در دست دارند، می‌خواهند حواس‌ها را از گندکاری‌های خود در اداره‌ی مملکت، با متهم کردن نظام و ایجاد تنش‌های سیاسی پنهان کنند یا از جایی دیگر دستور دارند و دستگیری عوامل نفوذ را برنمی‌تابند؟! از طرفی آیا برخی سبلریتی‌ها  باز هم (همچون موارد گذشته که از تروریست‌ها و جاسوس‌ها و مجرمین دفاع می‌کردند به قول خودشان) از سر دلسوزی برای آزادی این متهم تبلیغات می‌کنند و یا با وارد کردن فشارهای تبلیغاتی در تلاشند تا از رو شدن روابطشان با سفارت‌های خارجی و روشن شدن منشأ پول‌های مجهول در سینما جلوگیری کنند؟! اما بی‌شک هم‌سویی جریان‌های بهائیت، ضداسلام و ضدانقلاب، حزب اصلاحات و برخی سلبریتی‌ها با عناصر هتاک و رابط سفارت‌های خارجی، نشان از نفوذی گسترده در کشورمان دارد. عوامل نفوذی که تلاش برای استحاله‌ی فرهنگی ایران اسلامی دارند و متأسفانه عوامل آن، برخی ارکان قدرت کشور را در اختیار داشته و یا سر در آخور اموال بیت المال دارند!

پی‌نوشت:
1- باشگاه خبرنگاران جوان، تیتر خبر: همه چیز درباره صاحب اکانت هتاک به مقدسات/ پشت‌پرده ارتباط نوشین جعفری با فتنه‌گران و پروژه سفیدسازی توسط سلبریتی‌ها، کد خبر:
۷۰۳۵۴۹۵، تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸.
2-  خبرگزاری مشرق، تیتر خبر: نوشین جعفری کیست و چرا اهالی سینما از بازداشت او به وحشت افتاده‌اند؟، کد خبر 983767، تاریخ انتشار:
۲۳ مرداد ۱۳۹۸.
3-  همان.

 

 

خواندن 106 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی