انتصاب یک نظامی بهایی آمریکایی به دبیری جامعه جهانی بهایی

دوشنبه, 15 مهر 1398 20:50 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تیمسار دیوید راتستاین یک نظامی آمریکایی دبیر کل جامعهٔ جهانی بهائی شد.

فرقه پژوهی به گزارش فرقه نیوز؛ تیمسار  دیوید راتستاین یک نظامی آمریکایی دبیر کل جامعهٔ جهانی بهائی شد.
بزودی اطلاعات نفوذ تشکیلات بهایی در نهاد های دفاعی و نظامی کشورهای مختلف من جمله آمریکا را در اختیار عزیزان قرار خواهیم داد.
در شرایطی که بهائیان در تریبون‌های جهانی و رسانه‌های مختلف، ادعای انتشار صلح می‌کنند و افتخارشان این است که به‌اصطلاح پیامبرشان، حمل سلاح را ممنوع اعلام کرده‌است و حتی خود را مظلومان صلح‌طلبی می‌خوانند، انتصاب یک نظامی بهایی آمریکایی به دبیری جامعه جهانی بهایی جای تعجب و شگفت دارد.
اما سؤالی که به ذهن متبادر می شود این است که با توجه به حرام بودن شرکت در نهاد هایی که لازمه آن حمل سلاح است و این امر در کتاب اقدس منع شده است چرا تشکیلات بهایی در سطح جهان در حال نفوذ در لایه های مختلف نهادهای نظامی است؟؟؟

 

خواندن 195 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی