چاپ کردن این صفحه

مظلوم نمایی بهائیان و رسانه های معاند

دوشنبه, 15 مهر 1398 20:51 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران: شاید این سوال تا کنون به ذهن شما هم رسیده باشد که ، نحوه برخورد با فرقه ها در جوامع مختلف چگونه است ؟

در همه جای دنیا اقدام مجرمانه ، تخطی از قوانین کشور تعریف میشود و البته پیگرد قانونی دارد، آنچه مهم است اطاعت از قوانین هر کشور است.

در دیگر جوامع در سراسر دنیا در مواجهه با جرم هایی مانند تبلیغ فرقه های گمراه کننده، اقدام علیه امنیت ملی، تحریک به اغتشاش و... چگونه برخورد می کنند؟

اینگونه اقدامات اگر مغایرت با قوانین جاری کشور داشته باشد پیگرد قانونی دارد، باز هم تاکید داریم , آنچه مهم است اطاعت از قوانین هر کشور است.

در ایران نیز بر اساس قانون اساسی کشور، تبلیغ فرقه های ضاله و برگزاری مراسمات این فرقه ها جرم بدلیل تشویش اذهان عمومی و پدید آمدن تهدیدات امنیتی جرم تلقی شده  است.

با وجود این رسانه های معاند و مخالف از جمله خبرگزاری هرانا، آمدنیوز، درّ تی وی و... از اقدامات مجرمانه این فرقه ها حمایت و فریاد مظلوم نمایی سر می دهند. و البته باید گفت همین رفتار ها در کشورها جرم تلقی ومورد پیگرد است . چرا در ایران باید بعنوان یک موضوع سیاه نمائی از نظام حاکم تلقی گردد .

در احکام پیامبر خوانده بهائیت هم احترام به قوانین تاکید شده و به همین دلیل هم هست که این پیامبر خوانده تنش با نظام حاکم را مطرود دانسته وتوصیه داشته حتی برای جلوگیری از برخورد ، پیروان آئین بهائی به امور سیاسی هم مداخله نداشته باشند .

اما با این تاکیدات چرا تشکیلات بیت العدل اصرار دارد که پیروان بهائیت در ایران را به سمت و سوی در گیری با نظام بکشاند . مراقب باشیم که سناریوی کشته سازی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی در انتخابات 88 چه مشکلاتی را برای نظام ایجاد کرد . آیا تشکیلات بهائیت هم جا پای سردمدارن کفر فرار خواهد کذاشت ؟

 

 

خواندن 183 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Super User

آخرین‌ها از Super User