فتنه بهائیت ، ادعا و عمل!

جمعه, 17 آبان 1398 12:49 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فراموش نکنیم فتنه 88 را چه کسانی آفریدند ؟

به بهانه انتخابات پیش رو

بهائیت در ایران : از آنجا که روح واقعی بهائیت و دنبال کنندگان آن اساسا با آرام گرفتن و سر به کار خود داشتن تناقض دارد، این تشکیلات نمیتواند در برابر فرصت های پیش آمده برای مقابله با جمهوری اسلامی مقاومت کند و به دنبال سواستفاده حداکثری از این فرصت هاست.
اما از آنجا که تجربه های ناموفق قبلی خود را در فتنه های گذشته مشاهده می کنند، کمال احتیاط را نموده و علاوه بر تحرکات به شدت مخفیانه و گمراه کننده، تلاش دارند تا با توجیهات و بهانه های واهی، اتهامات گذشته را نیز از سر خود باز کنند.

در عین حال که در شرایط کنونی، آنها همچنان مدعی عدم دخالت در سیاست هستند و با بازنشر برخی جملات از کتب و دستورات روسای فرقه، سعی در اثبات آن دارند؛ اما در کنار آن با نشر جملاتی که معنا و مفهوم ظلم و ستم حکومت به مردم را تلقی می کند، از مردم می خواهد در مقابل حکومت بایستند تا زندگی و آرامش خانوادگی و بیشتری داشته باشند.
همچنین بنابر سیاست های شناخته شده، با نشر اکاذیب، صحبت با جوانان و ترغیب آنان به فعالیت های ضدحکومتی، انتشار شایعات و ، سعی در شعله ور کردن بیشتر شرایط موجود می کنند.
کانال های منتسب به آنان در شبکه های اجتماعی نیز اقدام به انتشار تصاویر درگیری، شعارها، شایعات و می نمایند.
برخلاف سایر گروه های سیاسی معاند، که با کوچکترین حادثه درون کشور، به هیجان آمده و تلاش می کنند حداکثر سوءاستفاده را از فضای موجود بنماید، این فرقه ضاله بسیار حساب شده و با رعایت مواردی که موجب به خطر افتادن حیات آن نشود، حرکات و مواضع خود را پیش می برد.
آنچنان که در فتنه سال ۸۸ نیز مشاهده گردید که این فرقه تنها در اوج حوادث آن سال به صورت حساب شده به مساله اغتشاشات و فعالیت های ضد حکومتی ورود کرد.
سران بهائیت و مراکز تصمیم گیری آنان، بارها بر عدم دخالت در سیاست به اعضای این تشکیلات تاکید کرده اند؛ نه به این دلیل قائل به این احکام هستند، و یا اینکه تعارضی با جمهوری اسلامی ندارند، بلکه به این دلیل که شرایط را مهیا ندیده و یا خطرات ناشی از آن را برای خود بیش از منفعت آن می پندارند.
دیگر آن که بهائیان ظاهرا در سیاست جدید رسانه ای خود، همه توان و رسانه خود را بر روی یک رسانه خود متمرکز نمی کنند، بلکه آن را بین رسانه های مختلف و با موضوعات گوناگون تقسیم می کنند تا در صورت بروز مشکل و یا انتشار مطلبی که باعث ایجاد حساسیت شده باشد، آن را نفی کرده و ارتباط خود را با آن تکذیب کرده و یا حتی آن را خالف خود یا مرتبط با دشمنان خود بخوانند؛ چنان که در مواردی مشهود و غیر قابل انکار اتفاق افتاده است. هر چند که برخی رسانه های منتسب و معروف در اختیار بهائیان، از جمله شبکه “من و تو” اقدام به انتشار مطالب مربوط به فتنه و تحریک و تشویش اذهان مردم پرداخته است.
بهائیان بصورت رسمی خود را از دخالت در امور سیاسی برحذر می دارند، اما وجود و حیات این فرقه سیاسی، بدون انجام اعمال مغرضانه و ضدحکومتی، در راستای اهداف خودشان، ممکن نیست.

پس از همین حالا باید مواظبت کرد که دشمنان انقلاب اسلامی نتوانند از فضای انتخابات بهره ای ببرند .

 

خواندن 242 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی