مسیحیت و بهائیت و ادعای دروغین حمایت از حقوق کودک

یکشنبه, 10 آذر 1398 18:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : چه ارتباطی بین عاملین جنایات و کشتار وحشیانه کودکان مظلوم در فلسطین اشغالی ،یمن ،سوریه ،عراق ، میانمار و.... در سراسر دنیا با سران مسیحیت و بهائیت وجود دارد؟!

هیچ عقل و منطقی بین کودکان تفاوت قائل نمی شود، کودک ،کودک است در هر نقطه روی کره زمین و حقوق کودکان باید در همه جا رعایت شود، فارغ از دین، آئین، سیاست و...

درحالیکه سران بهائیت و مسیحیت با عاملین کشتار وحشیانه کودکان مظلوم در سراسر دنیا دست دوستی می دهند و روابط یکدیگر را هر روز مستحکم تر می کنند، آیا نباید از کودکان مظلوم در فلسطین، میانمار، یمن، عراق، سوریه و... حمایت کرده و در جوامع بین المللی اقدامات جدی نمایند.

عاملین این جنایات مثل رژیم صهیونیستی و آمریکا که دستشان به خون هزاران کودک بی گناه آلوده است با سران

بهائیت و مسیحیت عکس یادگاری می گیرند و دستان یکدیگر را به گرمی می فشارند و سالگرد معاهده دروغین حقوق کودک را به یکدیگر تبریک گفته و نشست های مزورانه و عوامفریبانه برگزار می کنند.

 

در سی امین سالگرد معاهده دروغین حقوق کودک، جناب پاپ و خانم بانی دوگال نماینده جامعه جهانی بهائی و دیگر مقامات بلند پایه کشورهای مختلف به مشورت و تبادل نظر نشستند تا راه های بهتری برای از بین بردن حقوق کودکان پیدا کرده و دوستی و حمایت خود را از عاملین این جنایات اعلام و تثبیت کنند!

از جنب پاپ انتظار این است که با مطالعه ودقت نظر در اینگونه جلسات نمایشی وارد شوند .

 

خواندن 269 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی