چاپ کردن این صفحه

مسیحیت و بهائیت و ادعای دروغین حمایت از حقوق کودک

یکشنبه, 10 آذر 1398 18:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : چه ارتباطی بین عاملین جنایات و کشتار وحشیانه کودکان مظلوم در فلسطین اشغالی ،یمن ،سوریه ،عراق ، میانمار و.... در سراسر دنیا با سران مسیحیت و بهائیت وجود دارد؟!

هیچ عقل و منطقی بین کودکان تفاوت قائل نمی شود، کودک ،کودک است در هر نقطه روی کره زمین و حقوق کودکان باید در همه جا رعایت شود، فارغ از دین، آئین، سیاست و...

درحالیکه سران بهائیت و مسیحیت با عاملین کشتار وحشیانه کودکان مظلوم در سراسر دنیا دست دوستی می دهند و روابط یکدیگر را هر روز مستحکم تر می کنند، آیا نباید از کودکان مظلوم در فلسطین، میانمار، یمن، عراق، سوریه و... حمایت کرده و در جوامع بین المللی اقدامات جدی نمایند.

عاملین این جنایات مثل رژیم صهیونیستی و آمریکا که دستشان به خون هزاران کودک بی گناه آلوده است با سران

بهائیت و مسیحیت عکس یادگاری می گیرند و دستان یکدیگر را به گرمی می فشارند و سالگرد معاهده دروغین حقوق کودک را به یکدیگر تبریک گفته و نشست های مزورانه و عوامفریبانه برگزار می کنند.

 

در سی امین سالگرد معاهده دروغین حقوق کودک، جناب پاپ و خانم بانی دوگال نماینده جامعه جهانی بهائی و دیگر مقامات بلند پایه کشورهای مختلف به مشورت و تبادل نظر نشستند تا راه های بهتری برای از بین بردن حقوق کودکان پیدا کرده و دوستی و حمایت خود را از عاملین این جنایات اعلام و تثبیت کنند!

از جنب پاپ انتظار این است که با مطالعه ودقت نظر در اینگونه جلسات نمایشی وارد شوند .

 

خواندن 170 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Super User

آخرین‌ها از Super User