دوکلمه هم از مادر عروس بشنوید

شنبه, 26 بهمن 1398 05:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : مرتضی اسماعیل‌پور که در سال 2017 به دلیل افشای دلّالی بهائیان برای زمینه‌سازی اشغالگری صهیونیست‌ها، چهارماه مورد بایکوت تشکیلات صهیونیستی بهائیت قرار گرفته بود، اینک برای بدست آوردن دل تشکیلات  پس از شهادت سردار سلیمانی؛ نتوانست خوشحالی خود را پنهان نمایند! اما این‌بار تشکیلات صهیونیستی بهائیت با سکوت خود، عملکرد خائنانه‌ی این عناصر وابسته به خود را تأیید کرد.

یکی از سیاست‌های تشکیلات بهائیت برای بیان مواضع خود در ایران، استفاده از مزدوران اجاره‌ای است. اعضاء و گروه‌هایی فعال در فضای مجازی که ظاهراً خود را بی‌طرف، اما در عمل، مدافع بهائیان ایران و مخالف حکومت جمهوری اسلامی ایران معرفی می‌کنند.
از جمله‌ی این افراد، مرتضی اسماعیل‌پور فعال رسانه‌ای بهائیت می‌باشد که پیش‌تر و در سال 2017 به دلیل افشای دلّالی بهائیان برای زمینه‌سازی اشغالگری صهیونیست‌ها، به مدت چهارماه مورد بایکوت تشکیلات صهیونیستی بهائیت قرار گرفته بود.(1) او اینک و پس از شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی؛ به همراه هم‌قطارانش نتوانستند
 خوشحالی خود از ترور این مدافع امنیت، عزّت و اقتدار کشور به دست آمریکای جنایت‌کار را پنهان کنند. لذا چون همیشه و به جای همراهی با امواج خروشان ملّت (در بزرگداشت این سردار سرافراز)،  با تروریست خواندن این سردار وطن و به کارگیری واژه‌ی هلاکت، خوشحالی خود را از این ترور بی‌رحمانه به نمایش گذاشتند.

اما به راستی چگونه می‌توان دیدگاه عناصر رسانه‌ای غیررسمی تشکیلات بهائیت در فضای مجازی را دیدگاه حقیقی و باطنی این تشکیلات ندانست، در حالی که هر زمان و یا هرکدام از این رسانه‌ها یا افراد، از سوی تشکیلات بهائیت نباشند، بلافاصله دستور به قطع ارتباط بهائیان با آنان داده می‌شود.(2)و یا هرکدام اظهارنظری بر خلاف مصالح تشکیلات بهائیت مطرح کنند و یا اسرار مگوی این تشکیلات را فاش نمایند، بلافاصله طرد می‌گردند.
بنابراین عملکرد این روزهای مبلّغین و عناصر تشکیلات بهائیت و سکوت همراه با تأیید نهاد رهبری بیت العدل، به نوعی بیان موضع غیررسمی تشکیلات بهائیت از زبان مزدوران اجاره‌ای آن به حساب می‌آید. گویا تشکیلاتی که حتی برای دفاع از حقوق همجنس‌بازان و حیوانات بیانیه می‌دهد، در این خصوص پیشامد بزرگ، کار را به دست مزدوران رسانه‌ای خود سپرده تا ضمن ترویج تفکر خائنانه‌اش، هرکجا با انتقادی روبه‌رو شد، همچون گذشته سریعاً انتساب این افراد و رسانه‌ها را به خود رد کرد و چندی بعد، فعالیت‌شان را با عناوین جدید پی گیرد.

پی‌نوشت:
1- جهت مطالعه‌ی بیشتر، بنگرید به مقاله‌ی: دلّالی بهائیان در خرید زمین برای یهودیان!
2- دارالانشاء بیت العدل، پیام 12 اکتبر 2017 م، خطاب به یکی از احبا در مورد کانال تازه تأسیس شده میلاد حضرت بهاالله.

خواندن 113 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در شنبه, 26 بهمن 1398 05:31

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی