رشد فرقه های ضاله در ایران

شنبه, 10 خرداد 1399 20:50 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : فرق و ادیان منسوخ در ایران فعالیت های خود را افزایش داده و بعضی از هم وطنانی که اطلاع درستی از دین اسلام ندارند و با یک شبهه در اعتقادات خود شک می کنند بسوی خود می کشند.

اگر چشم اندازی به دهه ی اخیر کشور عزیزمان ایران داشته باشیم متوجه می شویم که ایران مورد هجوم ادیان و فرق های زیادی قرار گرفته است .
هدف اصلی آنها از بین بردن اسلام و تشیع در این کشور است و برای اینکه به هدفشان برسند پولهای زیادی خرج کرده و برنامه های دقیقی ریخته اند.
وهابیت از جنوب خوزستان و سیستان و بلوچستان شروع به پیشروی کرده و کسانی را که به فرقه ی آنان گرویده شوند تامین مالی می کند و پس از مدتی آن دین فروخته ها یک مبلغ وهابی میشوند و متاسفانه برخی از فرط فقر و گرسنگی ناچار می شوند دین فروشی کنند.
مسیحیت هم در تبلیغ دین منسوخ شده ی خود کم نگذاشته و در شهرهای بزرگ ایران به توزیع کتابهای مجانی پرداخته و دین خود را دین عطوفت ،مهربانی و بدور از جنگ و خونریزی معرفی می کند؛گویی دین اسلام دین جنگ و خونریزی و بدور از انسانیت است .
بهائیت هم خود را از این قافله عقب نینداخته و اتفاقا در تبلیغ خود بسیار ماهرانه عمل می کند و حتی افراد کم سن و سال خود را برای تبلیغ بکار می گیرد.بعنوان مثال یک کودک بهائی وظیفه دارد در مقطع ابتدایی بسیار مؤدب و درسخوان باشد و دفتر، مداد، پاک کن و حتی تغذیه اضافه با خود به مدرسه ببرد تا اگر همکلاسی هایش یکی از این موارد را نداشتند به او تعارف کرده و ببخشند تا در ذهن کودکان مسلمان هک شود که بهائیان انسان دوست هستند.

جوانان بهائی در مقطع دبیرستان ودانشگاه هم شروع به مباحثی می کنند که جوانان امروزی طالب آن هستند مانند آزادی،تساوی بین زن و مرد و یا بحث حجاب که بوسیله ی این مباحث بتوانند انسانهایی را که زیاد از دین اسلام اطلاعی ندارند و در جوهایی بوده اند که همیشه به این موضوعات شبهه وارد شده جذب فرقه ی خود کنند و امروزه کم وبیش در کار خود موفق بوده اند .
بنده در روز شهادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها به تهران رفته بودم .در آنجا با جوانانی برخورد کردم که از من درباره ی بهائیت سوال می کردند و اصول دوازده گانه بهائیان را پیش می کشیدند. آنها می گفتند که در دبیرستان همکلاسی های بهائی دارند و این مباحث را از همکلاسی هایشان یاد گرفته اند. آنها تاکید می کردند که بعضی از حرف های بهائیان صحیح است چرا دولت ایران آنها را از تبلیغ منع کرده است .وقتی من تمام اصول آنها را زیر سؤال برده و اشکالات بهائیت را بیان کرده و ثابت کردم بهائیت دین نیست بلکه یک فرقه ی سیاسی است؛آن جوانان از حرف خود پشیمان و به اشتباه خود پی بردند.

حال با خود فرض می کنیم آن جوانان دبیرستانی در برابر شبهات بهائیان واکسینه شده اند. بقیه جوانانی که هر روز مورد هجوم شبهات بهائیت و فرق های دیگر قرار می گیرند و بدنبال پاسخ نمی روند چه؟

اگر فرق های ضاله تلاش کرده و در سال های نه چندان دور ولد حداقلی از جامعه اسلامی  را در کشورمان وارد شبه کردند چه؟
امروزه باید تمام شیعیان از خواب غفلت بیدار شده تا دست به جهاد بزرگ فرهنگی بزنند که اولا اسلام ناب محمدی را به جهانیان معرفی کنند و ثانیا دست فرق و ادیان دیگر را از ممالک اسلامی کوتاه سازند.

 

 

خواندن 34 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی