×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 667

پیوند بهاییت و منافقین

یکشنبه, 17 آبان 1394 23:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 پیوند بهاییت و منافقین

بازخوانی یک پیوند پیش بینی شده !!!

پیوند منافقین و بهاییت

حالا همه می دانند که شبکه ی ماهواره ای من و تو که از شبکه های ماهواره ای بهائیان است. این شبکه ی ثروتمند که بودجه اش را کانون بهائیان حیفا در اسرائیل تامین می کند، مدتی است که به شکلی مرموزانه کیان فرهنگ و اخلاق و خانواده را در ایران مورد هجوم قرار داده است. البته شبکه ی بهائی  من و تو مانند شبکه های لوس آنجلسی نیست که فقط به رقص و پایکوبی بپردازد و از این طریق بخواهد به اسلام و ایران ضربه بزند.

ترفند شبکه های لوس آنجلسی واضح است و ملت ایران آن ها را می شناسند. دست شبکه ای چون بی بی سی هم رو شده است. همه می دانند که بی بی سی سابقه ی سیاهی دارد و با اسلام و ایران هم سر جنگ دارد. اما شبکه ی من و تو از نوع دیگری است. مسئولان این شبکه که مستقیما از سرکردگان بهائیان دستور می گیرند، چندان برای مردم شناخته شده نیستند. بسیاری از مردم نمی دانند که پشت پرده ی من و تو چه خبر است و این ها با چه اهدافی فعالیت می کنند و چه می خواهند.
علاوه بر مدیران و تامین کنندگان، بسیاری از مجریان شبکه ی من و تو هم بهایی هستند. باید مردم ایران را نسبت به اهداف شوم این شبکه آگاه کرد.

انتخاب یک بهایی
شبکه ی بهایی من و تو با همکاری پیرزن مطرب و فرتوت و معلوم الحال، در مسابقات مبتذلی که برای انتخاب خواننده برگزار کرده بود، یک زن جوان را با حجابی نصف و نیمه و روسری وارد بازی کرد. با آمدن این زن، برای آگاهان مشخص بود که نتیجه ی بازی مطربی چه خواهد شد. همه ی کسانی که از بهایی بودن شبکه آگاه بودند می دانستند چه چیزی در سر آن ها وجود دارد.

گردانندگان مسابقه ی مبتذل، با یک شوی مسخره، ارمیای بهایی را که در آب و نمک خوابانده بودند و برای چنین روزی آماده کرده بودند، پله پله سوق دادند تا به خواسته ی خود برسند.
پس از این اتفاق، اخباری در سایت ها منتشر شد مبنی بر این که ارمیا عضو 
فرقه منافقین است. رفته رفته اخبار دقیق تری منتشر شد و هویت ارمیا برای همه کشف شد.

به گزارش رسانه ها، نام واقعی ارمیا، اورینب مشایخی است و عضو فرقه  منافقین خلق ایران است. گویا نامبرده اصالتی اصفهانی دارد و پس از گرویدن به فرقه ی ضاله ی بهائیت از ایران خارج شده و در اروپا با یکی از اعضای منافقین ازدواج می کند. این مرد شوهر دوم اوست و اصالتی آلمانی دارد که همسو با منافقان است.

اهداف من و تو
آن چه برای من مهم است، اصالت این زن محجبه نیست. زنی که برخلاف نص صریح قران آواز بخواند و بعد هم روسری سر کند، اصالتی ندارد که ما به دنبالش باشیم. مهم اهداف شبکه من و تو است.
این رسانه با آوردن و مطرح کردن نام ارمیا، می خواهد به زنان مسلمان دیکته کند که حجاب با مطربی متضاد نیست. این همان هدف اصلی و خطرناک شبکه ی من و تو است. آن ها نهاد خانواده و اخلاق را هدف گرفته اند. برنامه ی خطرناک من و تو این نیست که هر روز به اسلام و ایران فحاشی کند. آن ها با پنبه سر می برند. ما در عصری هستیم که دقیقا از همین جا ضربه می خوریم.
مهم نیست که ارمیا کیست. صدها بهایی و منافق می توانند ارمیا باشند. مهم این است که اهداف شبکه ی من و تو را رصد کنیم. چرا این همه سرمایه گذاری؟ چرا حجاب را هدف قرار داده اند؟ به دنبال چه هستند؟

سایت تابناک در گزارشی دقیق به بخشی از اهداف این شبکه اشاره کرده است.
به گزارش تابناک: «همان گونه که پیش بینی می شد و مخاطبان نیز به این بازی پی برده بودند، یکی از برنامه های محوری «من و تو» بدون در نظر گرفتن شعور مخاطب، با یک چینش حساب شده، یک دختر محجبه را در مسابقه خوانندگی اش راه داد و برنده یک دوره از این مسابقه کرد تا این پیغام را پیش روی مخاطب ایرانی قرار دهد که در رویکردی پاردوکسیکال می توان هر عملی که در اسلام حرام است را انجام داد و خود را متعهد به عمل به احکام اسلام نیز جلوه داد!

این دختر برای حفظ حدود شرعی حتی با مردان در این برنامه دست نمی دهد و در این زمینه ها قائل به احکام دینی تشیع است اما در عین حال یکی از محکم ترین احکام دینی که تمامی مراجع تشیع بر آن وحدت نظر دارند را نادیده می گیرد و بر احکام دیگر تاکید می ورزد. این نوع برخورد با دین یکی از انگلیسی ترین شیوه های برخورد با اعتقادات سایر ملل تلقی می شود که با حفظ پوسته و سطح دین نظیر حجاب مشکلی ندارد اما به شدت پیگیر به تغییر تمامی لایه زیرین دین است.»

امیدوارم دیگر رسانه ها هم به این مساله بپردازند و مردم را آگاه کنند.

 

 

خواندن 879 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی