متوقف کردن پخش شبکه تلویزیونی تبلیغ مسیحیت در اسرائیل

سه شنبه, 17 تیر 1399 08:39 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : شورای پخش تلویزیون کابلی و ماهواره ای اسرائیل می گوید شبکه جدید "تلویزیون خدا" به زبان عبری به دلیل تبلیغ مسیحیت و تشویق یهودیان به تغییر دین به مدت یک هفته تعلیق شده است.

ادعا می شود یکی از مراکز آزادی بیان و مذهب در اسرائیل است، سند بالا گواه بر آن است که رژیم کودک کش اسرائیل تبلیغات مسیحیان را بر نمی تابد و این عمل را جرم می داند. حال آیا تحرکات تشکیلات بهایی برای تغییر مذهب در ایران نباید جرم تلقی شود ؟

این در حالیست که تشکیلات بهائیت اجازه تبلیغ فرقه ی خود را در اسرائیل ندارند و از این حکم تخلف نکرده و هیچ اعتراضی نیز نمی کنند، اما در ایران باوجود جرم بودن تبلیغ بهائیت باز به اشکال گوناگون اقدام به تبلیغ می کنند!

 

قضاوت با کاربران گرامی دولتی که حتی تحمل تبلیغ مسیحیت را ندارد چگونه برای مردم ایران اتشک تمساح میریزد؟

 

خواندن 39 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی