×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 667

بی بی سی یا ناقوس بهاییت

یکشنبه, 17 آبان 1394 23:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بی بی سی یا ناقوس بهاییت

بهائیت در ایران : روزانه هزاران بار در روزنامه ها و و مجلات و در گفتگوهای روزمره محیط های دوستانه و نشست های خانوادگی و صمیمی بحث به اتفاقات و حوادث ناگوار کشیده شده و حتی بعضی وقتها افرادی پیدا می شوند که از اینگونه حوادث و اتفاقات برای خود پله ساخته و با آگاه نشان دادن خود و پرو بال دادن به مساله سوار موج دروغ و خیال پردازی ها شده و اصطلاحا از کاه کوه ساخته و حتی با دادن یک نقش کلیدی به خودشان  انسانهای نا آگاه و گاها ظاهر بین را به سمت سویی خاص کشیده و به هدفی هر چند پوچ اما منفعت دار برای فرد یا افرادی خاص حتی گاها کار را تا جایی پیش می برند که اگر فلانی که کشته شد یا فلان اتفاق برایش افتاد اینگونه نمی شد دنیا زیررو می شد و فلان اتفاق مهم می افتاد ... و البته اینجاست که می شود گفت افرادی که منفعت اصلی را می برند پشت پرده و به ظاهر با شخصیت اند و با استفاده از این بیلبوردها که با جلب نظر چند ساده لوح چند روزی برای خود شخصییتی ساخته و بعد از استفاده به کناری گذاشته خواهند شد و اگر روزی اهداف اصلی خدشه دار شود حتی این بیلبورد ها محکوم هم خواهند شد.

حال به سر خط خبری از بنگاه خبر پراکنی بهاییت، یعنی بی بی سی فارسی می پردازیم و این سوال را می پرسیم که اصلا صحت و سقم این خبر تا چه حد است و چقدر مهم است که از یک خبر تکراری و روزمره استفاده ابزاری شده و حتی یک حکومت و یک دین را در مقابل یک فردی که دریک حادثه و دعوای شخصی که می تواند به دلیل و خشونت ها و درگیری های جوانان سبک مغز خیابانی  و هزاران دلیل  نامربوط باشد قرار می دهند،

 تیتر خبر این بود :            

قتل یک شهروند بهایی در بندر عباس!

ببنید چقدر این حادثه روزمره را پرو بال داده اند که حتی منتظر اند یک گروه خاصی مسولیت قتل را بر عهده بگیرد و این مساله را در یک صفحه اختصاصی سایت این شبکه بازیچه دست بهاییت پرورانده و مانور داده و از آب گل آلود ماهی گیری نموده اند و شاید چند مخاطب ساده لوح هم این مطلب را پذیرفته اند.

و اما در انتها این مساله مطرح است که این یک حادثه داخلی بوده و نیازی نیست یک شبکه ای مثل شبکه جاسوسی بهاییت که هدف مشخصی دارد پی گیر مساله باشد و دایه مهربان تر از مادر شود چرا که روزانه اتفاقات این چنینی درهر کشوری  اتفاق افتاده و نهادهای مربوط پیگیر مسائل و حل فصل این اتفاقات می شوند و همین طور نیروی انتظامی کشور مثل تمام مسائل مشابه پی گیر چنین مسائلی نیز هست.

منبع : پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب

 

 

خواندن 729 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی