ایران ستیزی بهائیان

دوشنبه, 06 مرداد 1399 05:22 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کوتاه خواندنی :

بهائیت در ایران: یکی از دستورات اکید بیت العدل به پیروان گمراه خود، ترویج بی حمیتی و بی غیرتی می باشد که در اعلامیه های این مرکز منحط مورد تاکید ویژه قرار گرفته است

بهائیان با دستاویز قرار دادن الفاظی مانند جهل و خرافات که خود نیز به نحو اتم بدان گرفتارند به جنگ با عقائد حقه و حس میهن پرستی ایرانی ها برخواسته اند و قصد دارند با تعصب زدایی، افرادی بی حمیت و بی غیرت همچون خود تربیت کنند که تا در صورت وطن فروشی و جاسوسی برای اجانب هیچ بازدارنده وجدانی مانند تعصب و غیرت نداشته باشند.
در حقیقت بهائیان با تعصب ستیزی دینی و مبارزه با عرق ملی، اوج بی غیرتی خویش را برهمگان فاش کرده اند و نشان داده اند که بهائیان هیچ اهمیتی برای ایران و مردم آن قائل نیستند چنانچه بها سازنده این فرقه ضاله با صراحت تمام می گوید: لیس الفخر لمن یحبُّ الوطن(افتخاری نیست برای کسانی که وطن را دوست می دارند و به تعبیر دیگر محبت به وطن هیچ افتخاری ندارد.)
براستی بیت العدل چرا این دستورالعمل ها را در محلی که در ساکن است یعنی اسرائیل ترویج نمی کند؟ آنجا که صهیونیست ها با تعصب فراوان در صدد هستند تا خانه و کاشانه انسان های بیچاره را غصب نمایند، چرا شورای بیت العدل سکوت پیشه کرده و از اینگونه سخنرانی ها از خود صادر نمی کند؟ براستی بهائیان چرا از این توصیه ها به برادران یهودی خود نمی کنند؟
اینگونه اعتقادات بهائیان دقیقا دربرابر فرمایش رسول الله(ص) است که فرمودند: حب الوطن من الإیمان(دوست داشتن وطن از ایمان است)که با این وصف مشخص شد بها تاچه اندازه ای دارای روحیات ایران ستیزی بوده و عملکرد پیروانش نیز کاملا وی را در این امر روسفید کرده است.
بها به دلیل عدم اقبال در پذیرش انحرافاتش توسط مردم ایران، این رفتارها را از خود بروز داده تا عقده گشایی نماید.

 

خواندن 13 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی